HOMEKONCEPT 87 - kompaktowy dom z dużymi możliwościami

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
HOMEKONCEPT 87 - kompaktowy dom z dużymi możliwościami

HOMEKONCEPT 87 to nowa propozycja przytulnego domu o ciekawej formie, zaprojektowana przez krakowską pracownię architektoniczną HOMEKONCEPT. Ten kompaktowy budynek łączy w sobie pełen komfort życia w funkcjonalnie rozplanowanej przestrzeni z nowoczesną wizją "estetycznego domu".

aktualizacja: 2022-03-18 06:13:39

Motywem przewodnim HOMEKONCEPT 87 jest zestawienie stonowanej kolorystyki z naturalnymi materiałami, które odnajdziemy zarówno w jego wnętrzu jak i na zewnątrz. Minimalistyczną bryłę domu zdobi elewacja skomponowana z szarego tynku oraz drewna, łagodzącego surową prostotę bryty.

Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj bezokapowy dach pokryty razem ze ścianką kolankową oryginalnymi panelami karo. Całość otoczona charakterystyczną belką HOMEKONCEPT prezentuje się niezwykle nowocześnie, a w połączeniu z wiatą garażową wykończoną pergolą stanowi spójną całość.

A co znajdziemy w środku? Nieco ponad 100 m2 w pełni przemyślanej przestrzeni, która czyni z niego idealne miejsce do życia dla nowoczesnej rodziny. Elementem szczególnym projektu jest strefa dzienna doświetlona narożnym przeszkleniem - otwarta na ogród i taras.

Rozwiązanie to sprawia, że otoczenie domu przenika do jego wnętrza, a natura jest tu stałym go ścieni. Projekt ten będzie więc idealną opcją dla osób marzących o obcowaniu z przyrodą na co dzień, na własnej kanapie, we własnym domu.

www.homekoncept.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje