Wanna z hydromasażem za 2000 złotych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wanna z hydromasażem za 2000 złotych
Uznaliśmy, że za urządzenia z hydromasażem wolimy zapłacić mniej, przetestować i wymienić na nowe, jeśli się zepsują. Nie chcieliśmy na razie przepłacać za te urządzenia - mówią Lidka i Włodek, Czytelnicy Budujemy Dom.

Parametry: dom 350 m2; łazienka 9,6 m2; wentylacja mechaniczna z rekuperacją; woda z wodociągu; szambo; zasobnik c.w.u. 400 l.; 3 użytkowników.

 

Parametry urządzeń z hydromasażem: kabina masażowo-parowa, narożna, półokrągła; panel sterowania 160 cm z 8 dyszami, deszczownią i słuchawką. Wanna z hydromasażem wodnym i powietrznym; model TLP 631; wymiary 180 x 120 x 66 cm; 10 dysz wodnych, 20 dysz powietrznych; sterowanie elektroniczne; regulacja dysz i natężenia masażu.

 

Decyzja: kupiliśmy urządzenia przez Internet. Są produkcji chińskiej, ale uznaliśmy że wolimy zapłacić za nie mniej, przetestować i wymienić na nowe, jeśli się zepsują. Nie chcieliśmy na razie przepłacać za te urządzenia.

Wanna z masażem wodnym i powietrznymWanna z masażem wodnym i powietrznym

Rady i przestrogi:

 • Kabina z funkcją łaźni parowej
  Kabina z funkcją łaźni parowej
  Z wanny korzystamy codziennie, kąpiąc w niej synka. Minusem jest brak podgrzewania wody. Zazwyczaj korzystamy z masażu powietrznego, wodny jest dodatkiem. Sami na co dzień wolimy prysznic.

   

 • Cena wody z wodociągu nie jest wysoka (2,5 zł/m3), ale wywóz ścieków co trzy tygodnie kosztuje nas 270 zł. Z utęsknieniem czekamy na kanalizację!

   

 • Wanna nie ma funkcji osuszania rur, dlatego dezynfekujemy ją raz w tygodniu. Polecamy pochylone oparcie i zagłówki oraz profilowane dno.

   

 • Kupując kabinę warto sprawdzić jakość syfonu i materiałów. Niestety, deszczownia, słuchawka, przewody hydrauliczne zepsuły się w ciągu roku. To wina osadów wapiennych w wodzie (nie mamy filtrów) oraz kiepskiej jakości materiałów. Wymieniliśmy je na markowe. Trzeba często usuwać osady z deszczownicy. Radzimy też wymienić syfon na szerszy i solidniejszy, bo te pierwotne szybko się zapychają.

   

  Przydaje się masażer stóp. Super funkcją jest para i możliwość jej aromatyzowania. Wanna działa bezawaryjnie, tylko raz się zawiesiła. Kabinę prawdopodobnie już niedługo będziemy musieli wymienić! To nie był udany zakup.

Koszty: wanna z hydromasażem i obudową, bez montażu 2000 zł; montaż w cenie wykończenia łazienki; kabina parowo-hydromasażowa 2500 zł; wymiana zepsutych elementów w kabinie – 700 zł.

Lilianna Jampolska

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Marek

25 Lip 2013, 06:22

Przepraszam bardzo ale jakoś nie wierzę w dobrą jakość hydromasażu za 2000,-Za długo tym handluję i wiem że tylko marketowy towar można kupić za te pieniądze

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż sauny fińskiej w łazience
Montaż sauny fińskiej w łazience
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny