Firma GROHE Polska nagrodzona w rankingu Great Place to Work!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Firma GROHE Polska nagrodzona w rankingu Great Place to Work!

27 maja 2021 r. odbyła się gala ogłoszenia wyników trzynastej edycji rankingu Great Place to Work. Firma GROHE Polska zdobyła 3. miejsce w kategorii firm poniżej 500 pracowników, a także znalazła się na 3. miejscu na liście Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów. W tym roku marka zyskała również status Legendy.

aktualizacja: 2021-06-14 06:15:50

Organizacja Great Place to Work od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie, a od 12 lat także w Polsce w tworzeniu i rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy. W celu uhonorowania starań pracodawców powstał też coroczny ranking Najlepszych Miejsc do Pracy, w którym podstawę klasyfikacji stanowią opinie pracowników. To właśnie dzięki nim firma GROHE Polska znalazła się już po raz piąty w rankingu.

Po raz drugi uznano ją także za jedno z Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów. Dodatkowo marka GROHE Polska otrzymała w tym roku status Legendy - przyznawany firmom, które pięciokrotnie z rzędu brały udział w konkursie i znalazły się w gronie laureatów.

Po raz pierwszy w rankingu Najlepszych Miejsc do Pracy firma GROHE Polska znalazła się w 2017 roku. Wtedy uplasowała się na 4. miejscu, w kategorii firm poniżej 50 pracowników. Od tego czasu pracowników w firmie znacząco przybyło i dziś pracuje tam 115 osób, które świetnie oceniają warunki swojego miejsca pracy. Wyróżnienie w najbardziej prestiżowym rankingu HR świadczy o tym, że firma tworzy stabilne i przyjazne środowisko pracy.

Firma powiązana:
Grohe Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje