Innowacyjny syfon brodzikowy Magnetech

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Innowacyjny syfon brodzikowy Magnetech

Przykre zapachy potrafią pozbawić uroku nawet najpiękniejszą łazienkę, a przecież to pomieszczenie, w którym komfort i przyjemność przebywania zależy głównie od zapachu. Aliaxis Polska oferuje innowacyjny syfon brodzikowy Magnetech, który pozwala raz na zawsze zapomnieć o przykrych zapachach z kanalizacji.

aktualizacja: 2021-05-31 10:55:44

Syfon ma jedyne 66 mm wysokości, wysoki wskaźnik przepływu wody i jest wykonany w opatentowanej technologii zintegrowanych uszczelek. Podczas prysznica słup wody, która zbiera się w syfonie, wywiera nacisk na magnetyczny zawór wewnątrz produktu, co powoduje otwarcie się klapy i swobodny przepływ wody.

Otwarcie klapy wzrasta wraz z rosnącym poziomem wody. Po zakończeniu kąpieli klapa magnetyczna wraca do pozycji wzorcowej. Zawór magnetyczny syfonu pozwala na jego trwałe zamknięcie przy 1 cm wody wewnątrz, co całkowicie eliminuje wydostawanie się przykrych zapachów z kanalizacji.

Dużym atutem syfonu brodzikowego MAGNETECH jest produkcja w oparciu opatentowaną technologię co-injection, w trakcie której następuje trwałe połączenie uszczelek z korpusem syfonu. Dzięki temu montaż uszczelek, czy ewentualne wycieki, przestają być problemem. 

www.aliaxis.pl 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje