Odpływ prysznicowy szczelinowy Linearis Infinity od KESSEL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Odpływ prysznicowy szczelinowy Linearis Infinity od KESSEL

Najnowszy odpływ prysznicowy szczelinowy Linearis Infinity oferuje wszechstronne dopasowanie. Daje to bardzo wiele możliwości indywidualnego kreowania wnętrza łazienki, zarówno w obiektach prywatnych jak i publicznych. Linearis Infinity występuje w bogatej palecie kolorów, w dwóch rodzajach powierzchni (szczotkowana i polerowana) i w różnych długościach pokryw w przedziale od 800 do 1600 mm. Można go dowolnie przedłużać i skracać, a także układać w narożach w trzech zakresach kątów (90, 45 i 30 stopni).

aktualizacja: 2021-03-23 06:28:48

Pokrywa odpływu wykonana jest w całości ze stali szlachetnej V4A, co zapewnia niezwykle wysoką jakość i odporność na korozję. Dzięki niskiej wysokości zabudowy wynoszącej jedynie 60 mm, Linearis Infinity 60 jest dodatkowo najniższym odpływem prysznicowym na rynku, zachowując przy tym wysokie wartości przepustowości. W celu osiągnięcia jeszcze większych przepustowości, powstała też wersja Linearis Infinity 90.

Dodatkowo na uwagę zasługuje występujący w zestawie lub opcjonalnie syfon Multistop i sitko do ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami, pianą i insektami. Obie wersje produktu są oferowane jako kompletne zestawy i zawierają wszelkie potrzebne do montażu elementy. Ułatwia to instalatorom i glazurnikom zabudowę, ponieważ nie muszą już troszczyć się sami o potrzebny im osprzęt.

Firma powiązana:
Kessel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA