Przyciski z pomysłem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-06-11 08:29:10
Przyciski z pomysłem
Geberit wprowadza na rynek całkowicie innowacyjny projekt przycisku uniwersalnego Sigma, przycisku który można zastosować w każdej łazience.  Innowacja polega na tym, że przycisk jest w zasadzie tylko eleganckim półproduktem, z możliwością wypełnienia go dowolnym materiałem – dopasowanym do stylu łazienki.

Przycisk uniwersalny, jak też inne z nowej serii został zaprojektowany przez znanego, szwajcarskiego  projektanta Christopha Behlinga.

 

Hanowerski tramwaj wodny poruszany energią słonecznąJego najciekawszą realizacją jest hanowerski tramwaj wodny poruszany energią słoneczną, przewożący jednorazowo nawet 120 osób oraz zegarki TagHeuer. Christoph Behling wykładał sztukę przemysłową na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Londynie. Jest laureatem wielu nagród, jak choćby IF Design Award 2006.  Współpraca z firmą Geberit dopiero się rozpoczęła, a już zaowocowała tak ciekawą realizacją. Dziś czekamy na jej kolejne efekty z wielką niecierpliwością.

 

Christof Behling przed zaprojektowaniem nowej serii przycisków o nazwie Sigma dokonał analizy kształtów i faktur elementów wyposażenia i wystroju najchętniej stosowanych w łazienkach. Stąd proste formy, eleganckie kształty i ten jeden przycisk o ciekawym zastosowaniu.

 

Poniżej prezentowane są przyciski z nowej serii Sigma. Przyciski te są dostosowane do nowych stelaży podtynkowych Duofix 3. Wszystkie te produkty będą wprowadzone na rynek od 1 maja.  Jednak dla naszych wiernych klientów mamy miła niespodziankę. Nowe przyciski będą pasować również do starszej wersji stelaża Duofix o wysokości 112 cm.  Można więc łatwo wymienić stary przycisk na zupełnie nowy i zmienić wygląd naszej łazienki – dodając jeden, wyrazisty element.

 

Przygotowanie przycisku Sigma50 do zainstalowania w łazience jest bardzo proste. Kolejne etapy przedstawiamy na zdjęciach:

Przycisk w formie podstawowej i zdarcie zabezpieczenia
Przygotowanie wypełnienia na podstawie wykroju
Gotowy przycisk
Przycisk w formie podstawowej i zdarcie zabezpieczeniaPrzygotowanie wypełnienia na podstawie wykrojuGotowy przycisk

To tylko przykład wypełnienia z drewna, materiału którego wcześniej w przyciskach nie stosowano. W przycisk można jednak wkleić praktycznie każdy materiał – ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia i grubość wypełnienia, która wynosi max. 3,5 mm. Można więc wkleić mozaikę, która w naszej łazience pełni funkcję dekoracji, drewno, z którego wykonane są meble lub tapetę.

 

Dla ułatwienia projektant przygotował kilka gotowych wzorów przycisków Sigma50. Wśród wypełnień gotowych znalazło się przykładowo szkło z motywem roślinnym, szkło dymione i wiele innych.

 

Ale  dlaczego nie posunąć się jeszcze dalej? Przecież ten przycisk to idealna ramka na zdjęcie lub obrazek namalowany przez Twoje dziecko!

 

Przyciski, które są ilustracją tekstu to jedynie idea, pomysł. Mamy nadzieję, że będą dobrą  inspiracją i dzięki nim powstaną nowe, ciekawe realizacje.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
GEBERIT

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny