Baterie łazienkowe KLUDI Pure&Easy - funkcjonalność prostych rozwiązań

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Baterie łazienkowe KLUDI Pure&Easy - funkcjonalność prostych rozwiązań

Dynamiczny kształt baterii KLUDI Pure&Easy świetnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, gdzie królują proste formy, ciekawe zestawienia kolorystyczne, niebanalne wzornictwo. Przemyślany design uwidacznia się w takich detalach jak lekko pochylony korpus baterii, idealnie gładka chromowana powierzchnia, ergonomiczny uchwyt, czy doskonale wyprofilowana wylewka zapobiegająca rozpryskiwaniu się wody.

aktualizacja: 2018-08-30 08:23:58

Projektanci KLUDI postawili na wszechstronność oferty produktowej uwzględniając rozwiązania pasujące zarówno do strefy umywalkowej, jak i natrysku oraz wanny. Baterie umywalkowe o różnych wysokościach korpusu pozwalają na optymalne dopasowanie do kształtu i rozmiaru umywalki. Baterie podtynkowe świetnie sprawdzą się w małych łazienkach pozwalając na oszczędność miejsca (cała instalacja schowana jest w ścianie) oraz zachowanie jednolitego, monolitycznego stylu aranżacji.

Dodatkowe warianty baterii KLUDI Pure&Easy: wersja z białą powierzchnią oraz baterie medyczne przeznaczone dla osób starszych i niepełnosprawnych (dłuższy, specjalnie wyprofilowany uchwyt) pozwalają na jeszcze większą swobodę w projektowaniu wnętrz. Nie bez znaczenia jest również ekologia - baterie z nowej serii cechują się niższym przepływem wody (w ofercie znaleźć można model o przepływie nawet do 2l/min) przy zachowaniu komfortu użytkowania. Bateria z funkcją EcoPlus oferująca wypływ zimnej wody w środkowym położeniu uchwytu to kolejny wariant, który szczególnie docenią fachowcy w sektorze inwestycyjnym.

Bateria wannowa KLUDI Pure&Easy

Seria Pure&Easy to w końcu świetna jakość każdego najmniejszego komponentu baterii oraz doskonała precyzja wykonania - całość procesu produkcyjnego odbywa się w Europie. Począwszy od wysokiej klasy mosiądzu, na głowicach ceramicznych skończywszy - dla marki KLUDI ważny jest każdy szczegół, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości i międzynarodowe nagrody w dziedzinie funkcjonalności i designu.

Firma powiązana:
Kludi Armaturen

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny