Bus szkoleniowy KLUDI ponownie w trasie!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bus szkoleniowy KLUDI ponownie w trasie!

Kontynuując swój ubiegłoroczny sukces, bus KLUDI wystartował w koleją podróż. W planach - jeszcze więcej salonów sprzedaży i imprez branżowych w kraju i za granicą. "Mobilna sala szkoleniowa" KLUDI ma już swoich wiernych fanów, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odwiedzin.

aktualizacja: 2018-05-08 07:33:37

Bus szkoleniowy KLUDI okazał się wielkim sukcesem roku 2017 - dane mówią same za siebie: bus ma na swoim koncie aż 30 tysięcy przebytych kilometrów, ponad 1.000 odwiedzających w ponad 100 salonach, udział w najważniejszych imprezach i szkoleniach branżowych w kraju i za granicą.

Plany na rok 2018 są równie ambitne. Już dziś zaplanowanych jest kolejnych 100 wizyt busa w salonach branżowych, na targach oraz dniach otwartych, podczas których specjaliści KLUDI przeprowadzą profesjonalne szkolenia i przedstawią nowości produktowe. Bus KLUDI będzie atrakcją nie tylko dla fachowców z branży: instalatorów i projektantów, ale również dla klientów końcowych, którzy poszukują wysokiej klasy rozwiązań do swoich łazienek i kuchni.

Informacje z pierwszej ręki, szczegóły dotyczące nowej oferty, przeszkolenie z zakresu montażu i miła atmosfera plenerowa przy poczęstunku i dobrej kawie – to argumenty, dla których warto odwiedzić bus szkoleniowy KLUDI.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej trasy busa KLUDI: u Szefów Regionów KLUDI oraz na Facebooku https://www.facebook.com/kludi.polska/

Firma powiązana:
Kludi Armaturen

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny