Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowoczesne odpływy liniowe Wet & Dry marki Fala

Elegancki i nowoczesny wygląd, materiały wysokiej jakości, funkcjonalność - to wszystko sprawia, że odpływy liniowe Fala z systemem Wet & Dry sprawdzą się w każdej łazience.

aktualizacja: 2018-03-01 13:22:06

Sprawnie odprowadzają wodę z kabin prysznicowych wyposażonych w klasyczne zestawy prysznicowe, a także deszczownice o dużych przepływach. Stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji łazienki.

Funkcja Wet & Dry w nowych odpływach Fala zapobiega przedostawaniu się przykrych zapachów z kanalizacji oraz insektów, nawet gdy w syfonie nie ma wody, a łazienka pozostaje przez długi czas nieużywana. Dodatkowo odpływy posiadają system kontroli drożności i trwałe sito, które ułatwiają zachowanie czystości. Uchwyty stabilizujące korpus wzmacniają konstrukcję, z kolei niski syfon ze stali nierdzewnej oraz wygodna regulacja wysokości usprawniają instalację.

Opływy liniowe Fala z linii Wet & Dry dostępne są w wielu długościach i kilku atrakcyjnych wzorach: White Glass, Black Glass, Olimp i Line. Dzięki temu bez trudu można wybrać taki, który będzie idealnie pasował do glazury i terakoty oraz stylu, w jakim została urządzona łazienka.

Firma powiązana:
Toya

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny