Plus X Award dla KLUDI AMEO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2017-06-13 11:39:24
Plus X Award dla KLUDI AMEO

Baterie umywalkowe KLUDI AMEO zostały uhonorowane światowym znakiem "Plus X Award" w kategoriach: Najlepszy Produkt 2017 oraz Wysoka Jakość, Design i Funkcjonalność.

Wyróżnienie Plus X Award przyznawane przez niezależne, międzynarodowe grono ekspertów trafia tylko do najlepszych. Tytuł jest gwarancją, że produkt charakteryzuje się najwyższą jakością. Kapituła konkursowa przyznająca Plus X Award doceniła KLUDI AMEO za nowe podejście do kwestii potrzeb potencjalnych odbiorców.

 

Projektanci, architekci oraz osoby urządzające swoje mieszkania oczekują nie tylko niezawodnych, wysokiej klasy produktów, ale również pięknych form, dzięki którym wnętrza będą nietuzinkowe, uszyte „na miarę”. Wyjątkowość jest jedną z najczęściej artykułowanych potrzeb współczesnych klientów, co było inspiracją dla twórców nowej serii baterii łazienkowych KLUDI. Prosta forma uchwytu i wylewki połączona z zaokrągloną linią korpusu sprawia, że bateria KLUDI AMEO jest efektownym akcentem w łazienkach o różnej stylistyce (od klasycznych, poprzez nowoczesne do loftowych).

 

Kunsztowi wykonania i wyjątkowemu wzornictwu dorównują również walory użytkowe. Komfort obsługi zapewniają: ergonomiczne elementy sterownia, czytelne oznaczenia oraz precyzyjna regulacja dzięki wysokiej klasy głowicy ceramicznej. Nie zapomniano również o aspekcie ekologicznym. Baterie wyposażono w perlator s-pointer eco, który redukuje zużycie wody oraz pozwala regulować kąt strumienia wody, nawet przy wzroście jej ciśnienia.

 

KLUDI AMEO to wyjątkowe połączenie jakości, formy i walorów użytkowych. Świadczą o tym coraz liczniejsze światowe wyróżnienia najwyższej rangi. Dla klientów to gwarancja, że do ich domów trafią naprawdę wyjątkowe produkty, ze znakiem jakości wystawionym przez czołowych specjalistów z branży.

Firma powiązana:
Kludi Armaturen

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje