Baterie GROHE Eurosmart w nowej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Baterie GROHE Eurosmart w nowej odsłonie

Kultowa kolekcja GROHE Eurosmart została odświeżona i poszerzona o nowe warianty produktów o szerokim spektrum zastosowań.

aktualizacja: 2022-07-27 07:59:19

Baterie wyposażone w dźwignię z otworem doskonale sprawdzają się w obsłudze przez osoby starsze i małe dzieci. Praktyczna bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką ułatwi codzienne czynności osobom zabieganym. Bateria hybrydowa GROHE Eurosmart 2w1, łącząca bezdotykową i manualną obsługę, to z kolei idealne rozwiązanie będące odpowiedzią na potrzeby związane ze zwiększeniem higieny i troską o ekologię.

Więcej o kolekcji GROHE Eurosmart oraz innych rozwiązaniach dostępnych w ramach nowego subbrandu GROHE Professional na stronie: www.grohe.pl.

Firma powiązana:
Grohe Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!