Kabina prysznicowa z nadrukiem Walk-In JAPAN

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Kabina prysznicowa z nadrukiem Walk-In JAPAN

Marzysz o harmonii z naturą w myśl filozofii Zen? Nowy wzór na szkle imitujący drewno zapewni relaksującą i intymną atmosferę podczas kąpieli. Pozwoli na ucieczkę od otaczającego świata w dalekie zakątki kultury Japonii.

aktualizacja: 2022-07-25 05:10:59

Walk-In JAPAN to najnowsza propozycja firmy SanSwiss. Szkło z nadrukiem ceramicznym wraz z profilami w najmodniejszych obecnie kolorach: czarny mat, biały mat oraz połysk uwiodą swoim naturalnym designem.

Produkt dostępny jest w szerokościach od 800 do 1600 mm i wysokości 2000 mm. Dodatkowo można połączyć dwie ścianki Walk-In EASY i stworzyć prawdziwą przestrzeń wellness. Walk-In EASY JAPAN sprawi, że przestrzeń prysznicowa stanie się prawdziwym elementem dekoracji wnętrza. Ścianka wolno stojąca z charakterem, nada prysznicowi oryginalności i praktyczności.

Firma powiązana:
SanSwiss Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!