Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe ramy, przegrody i wkłady do szuflad Slim Box marki REJS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowe ramy, przegrody i wkłady do szuflad Slim Box marki REJS

Posprzątanie w kuchennych szafkach nie zawsze jest tożsame z zaprowadzeniem w nich ładu na dłużej. Bałagan często wraca już po kilku dniach. Jak go uniknąć? Receptą na wprowadzenie i utrzymanie porządku są akcesoria meblowe. Na przykład nowe ramy, przegrody i wkłady do szuflad Slim Box marki REJS.

aktualizacja: 2020-06-25 11:50:43

By uniknąć bałaganu w zabudowie kuchennej wystarczy odpowiednio zorganizować i wyposażyć szafki i szuflady w akcesoria meblowe. Dobrym przykładem są dostępne w sklepach od czerwca 2020 r. systemy organizacji wewnętrznej do szuflad Slim Box marki REJS.

- Obok już wcześniej oferowanych przez REJS systemów organizacji m.in. relingów, a także wykonanych z tworzywa sztucznego wkładów, teraz wnętrza Slim Box możemy funkcjonalnie podzielić i uporządkować za pomocą metalowych ram, przegród i pojemników. Pozwolą one zabezpieczyć przechowywane produkty przed przesuwaniem się i mieszaniem podczas otwierania i zamykania szuflady, a także posegregować je w taki sposób, by każda rzecz miała swoje miejsce - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS.

Ramy do organizacji wewnetrznej Slim Box REJS
Ramy do organizacji wewnetrznej Slim Box REJS

Nowe metalowe ramy i dopasowane do nich przegrody dostępne są w trzech szerokościach: 88, 176 i 264 mm. Każda rama wyposażona jest w jedną przegrodę, ale - jeśli tylko chcemy, możemy zamontować ich więcej - dwie, trzy, cztery... Oferowane są w dwóch kolorach: białym i grafitowym.

- Ramy i przegrody dostosowane są do szuflad o trzech głębokościach: 450, 500 i 550 mm. Przeznaczone są do szuflad niskich - tych, w których trzymamy drobiazgi, ale jeśli istnieje taka potrzeba można je również zamontować w szufladach o wysokości 185 mm. Wystarczy tylko użyć specjalnych płytek podwyższających, które mocuje się do ścianki frontowej i tylnej. W przypadku ramy o szer. 88 mm wystarczą dwa podwyższenia, zaś ram o szer. 176 i 264 mm - cztery. Każdy komplet płytek obejmuje dwie sztuki - wyjaśnia Damian Rybak.

Wkłady z pojemnikami do ram Slim Box REJS
Wkłady z pojemnikami do ram Slim Box REJS

Uzupełnieniem systemu są specjalne pojemniki ze stali Inox, które można wsunąć do Slim Box (pasują do ram) i bez trudu wyjąć wraz z zawartością. Występują wyłącznie w szerokości 88 mm, ale dostępne są w trzech głębokościach: 88, 176 i 264 mm. Dzięki nim, przechowywanie i utrzymanie ładu wśród nawet najdrobniejszych elementów nie nastręcza problemu. Pojemniki bardzo łatwo utrzymać w czystości - można je nawet myć w zmywarce.

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje