Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe Cargo Mini Slim Box w ofercie REJS - na rzeczy wąskie i wysokie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowe Cargo Mini Slim Box w ofercie REJS - na rzeczy wąskie i wysokie

W kuchennych meblach przechowujemy najróżniejsze rzeczy - duże naczynia, zastawę i sprzęt AGD, stale uzupełniane produkty spożywcze, a także całkiem niewielkie akcesoria i drobiazgi. Jakie możliwości oferują poszczególne szuflady z linii Slim Box? Nowe Cargo Mini Slim Box to idealne miejsce na wysokie butelki i słoiki, czy też środki czystości.

aktualizacja: 2020-05-28 11:55:04

Przepełnione meble to częsty widok w kuchennych wnętrzach. Czy można go uniknąć? Oczywiście. Rozwiązaniem jest zamiana tradycyjnych szafek z drzwiczkami na systemy wysuwne - cargo lub szuflady, które ułatwią odpowiednie posegregowanie produktów i poprawią dostęp do nich. Ale iść możemy również jeszcze dalej.

Aby w pełniejszy sposób dostosować kuchenną zabudowę do naszych potrzeb, możemy wyposażyć ją w akcesoria przeznaczone nie tylko do różnych rodzajów szafek, ale i do przechowywania konkretnych grup produktów. Mało tego, możemy sprawić, że całe wyposażenie będzie jednorodne i spójne.

- Zadanie to ułatwi nam coraz szersza oferta akcesoriów meblowych np. szuflad Slim Box. Linia ta, w kwietniu tego roku została wzbogacona o kolejne rozwiązanie. Nowe Cargo Mini Slim Box przeznaczone jest do szafek o szerokości zaledwie 20 cm. Pozwala więc wykorzystać przestrzeń, w której tradycyjne szafki, ze względu na brak swobodnego dostępu do przechowywanych rzeczy - nie sprawdzają się wcale - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS, polskiego producenta akcesoriów meblowych.

Nowe Cargo Mini Slim Box - co oferuje to rozwiązanie?

Jakie możliwości oferują poszczególne szuflady z linii Slim Box? W tych płytkich schować możemy drobiazgi, jak np. sztućce i przyprawy. Warto je umieścić tuż pod blatem. W głębszych można przechowywać większe naczynia i garnki, a także... drobny sprzęt AGD jak blender, czy młynek do kawy. Z kilku szuflad stworzyć możemy poręczną i bardzo pakowną spiżarnię. Zaś nowe Cargo Mini Slim Box to idealne miejsce na wysokie butelki i słoiki, czy też - jeśli umieścimy je w strefie zmywania - środki czystości.

System dostępny jest w dwóch głębokościach - 450 i 500 mm, co pozwala w pełni wykorzystać miejsce niezależnie od typu zabudowy. Montowane po przekątnej prowadnice z miękkim dociągiem i pełnym wysuwem - zwiększają stabilność. Dwie wysokości ścianek bocznych i komplet relingów pozwalają zabezpieczyć produkty przed przewracaniem się podczas otwierania i zamykania szuflad. Dopuszczalna ładowność wynosi 20 kg.

- Podobnie jak wszystkie szuflady z linii Slim Box, Cargo Mini występuje w dwóch kolorach: białym i grafitowym. Dzięki temu wybrać możemy modele pasujące do aranżacji i kolorystyki wnętrza. Łączymy więc i funkcjonalność, i względy estetyczne - dodaje Damian Rybak.

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje