Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens

Miłośnicy gotowania, a także ci, którzy po prostu chcą coś przekąsić i ruszyć dalej, by realizować swoje pasje wiedzą, że w gotowaniu liczy się czas. Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens zostały zaprojektowane tak, abyśmy nie musieli czekać.

aktualizacja: 2018-04-10 13:29:55

Szybkie nagrzewanie, połączenie rozmrażania i pieczenia w jeden proces, 30 programów automatycznych, funkcja, dzięki której piekarnik wyczyści się zupełnie sam - to inteligentne narzędzia do umiejętnego zarządzania czasem w kuchni. Opcja lightControl, która podświetla ikonę każdego programu eleganckim, niebieskim światłem i oryginalny ekran dotykowy spełnią nawet najśmielsze oczekiwania wizualne. Do tego szkło, chrom i niezwykła dokładność w dopracowaniu każdego detalu. Wszystko to składa się na zapierające dech w piersiach doznania kulinarne i estetyczne spod znaku iQ500 marki Siemens.

Nowy sposób na oszczędzanie czasu

Gdy składniki potrawy masz już przygotowane, nie pozostaje nic innego, jak wrzucić wszystko do piekarnika i skupić na tym, co dla ciebie najważniejsze. Funkcja Termoobieg 3D Plus przygotuje piekarnik Siemens iQ500 do pracy w czasie krótszym niż dotychczas - i to bez zwiększonego poboru energii. Ma jeszcze jedną zaletę: możesz przygotować posiłki na trzech różnych poziomach jednocześnie, a piekarnik zadba o równą dystrybucję ciepła na każdym z nich! Łatwe w montażu prowadnice teleskopowe varioClip szybko dostosują urządzenie do każdych okoliczności.

Gorączkę przygotowań posiłku możesz wziąć na chłodno, nawet gdy danie gotowe lub jego składniki czekają jeszcze w zamrażalniku. Funkcja coolStart to rewolucja względem tradycyjnych piekarników, bo łączy rozmrażanie i właściwe pieczenie w inteligentny proces, który uruchomisz jednym przyciskiem - bez wstępnego nagrzewania

Danie w pełni zaprogramowane

Piekarniki iQ500 marki Siemens wyposażono w inteligentne funkcje, które sprawiają, że gotowanie i pieczenie staje się czystą przyjemnością, bez wysiłku. Po pierwsze, cyfrowa książka kucharska cookControl30 posiada aż 30 w pełni zautomatyzowanych programów do doskonałego przyrządzenia warzyw, mięs, dań rybnych oraz wspaniałych, domowych ciast. Wybierz odpowiednią potrawę, wprowadź wagę, a całą resztę piekarnik załatwi za ciebie.

Po drugie, inteligentna termosonda do pieczenia mięs, która precyzyjnie mierzy temperaturę wewnątrz pieczeni i wyłączy piekarnik, gdy wszystko będzie gotowe. Po trzecie, nie musisz martwić się o czystość urządzenia, dzięki activeClean®. Ta innowacyjna funkcja automatycznie usunie pozostałości po pieczeniu lub grillowaniu ze ścian i prowadnic w piekarniku. Wystarczy nacisnąć przycisk i możesz zająć się ważniejszymi, przyjemniejszymi rzeczami, niż sprzątanie.

Kuchenka wzbudza fale zachwytu

Dla tych, dla których liczy się każda minuta przeznaczona na pracę i pasje, marka Siemens przygotowała dodatkowe sprzęty. Innowacyjna kuchenka mikrofalowa do zabudowy iQ500 to szybkie rozmrażanie, odgrzewanie lub przygotowywanie potraw. Funkcja szybkiego nagrzewania, termoobieg i system cookControl, gwarantują najlepsze rezultaty gotowania w bardzo krótkim czasie. Funkcjonalnie i wizualnie całość uzupełnia szuflada grzewcza, do podtrzymywania potraw w cieple, podgrzewania naczyń, a także delikatnego gotowania.

Firma powiązana:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny