Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-04-30 11:07:29
Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane
Valvex, polski producent armatury instalacyjnej i sanitarnej, zaprezentował nową wersję kolorystyczną znanej linii baterii Vegane - kolekcję Bianco e Nero. Kolory kolekcji – biel i czerń – nawiązują do aktualnych trendów obowiązujących w sezonie wiosna-lato 2010.

Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane
Najnowsza kolekcja Vegane Bianco e Nero firmy Valvex to seria baterii łazienkowych i kuchennych w kolorze bieli i czerni.

 

Delikatna, płynna linia baterii oraz satynowe wykończenie w czerni, powoduje, że armatura ta odbierana jest raczej jako elegancka biżuteria aniżeli zwykła armatura” – oceniła kolekcję architekt wnętrz, Anna Szkiela. „Jej prosta forma, umożliwia zastosowanie nie tylko we wnętrzach stylizowanych, ale również świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach o minimalistycznym charakterze”.

 

Architekci wnętrz, Agnieszka Augustynowicz oraz zespół Anna Szkiela i Marcin Pieńkowski specjalnie dla Valvex stworzyli swoje autorskie aranżacje wnętrz łazienkowych inspirowanych bielą i czernią kolekcji Vegane Bianco e Nero.

 

Seria Vegane znana jest już projektantom i konsumentom, jednak teraz nowa faktura i nowe kolory jeszcze bardziej podkreśliły proste i geometryczne kształty baterii. „Nowe powłoki potęgują wrażenie smukłości i nadają bardziej wertykalną linię armaturze, która jest czysto geometrycznym zestawieniem walców” – zauważa architekt wnętrz, Agnieszka Augustynowicz. Linia Vegane Bianco e Nero według niej „jest konsekwentną kontynuacją serii Vegane, a jednocześnie jej nowoczesną interpretacją”.

Biel i czerń

Valvex zaprezentował nową wersję kolorystyczną baterii Vegane
Biel i czerń to kolory, które są uniwersalne i ponadczasowe. Od lat są niezmiennie obecne zarówno w modzie, jak i we wnętrzach, co jakiś czas wysuwając się na pierwszy plan jako jeden z wiodących trendów.

 

Czerń i biel, to czyste barwy, które idealnie harmonizują z nowoczesnym wzornictwem” – podkreśla Agnieszka Augustynowicz. Biel i czerń sprawdzają się w zestawieniach klasycznych, ale także w nowoczesnych, awangardowych.

 

Swoista neutralność tych kolorów pozwala w interesujący sposób łączyć je z innymi barwami. Daje to bardzo ciekawe efekty we wnętrzach.

 

Biel i czerń to najbardziej klasyczne i eleganckie zestawienie kolorystyczne. Moda na kolory przychodzi i odchodzi. A ten zestaw jest ponadczasowy. Może dlatego projektanci wciąż tak chętnie po nie sięgają, ożywiając tylko akcentami w postaci innych kolorów, materiałów i wykończeń” – mówi Anna Szkiela.

 

Kolekcja Vegane Bianco e Nero:
  • Baterie umywalkowe wysokie, kolor: biały, czarny; cena: 486 zł
  • Baterie umywalkowe niskie, kolor: biały, czarny; cena: 374 zł
  • Baterie wannowe, kolor: biały, czarny; cena: 650 zł
  • Baterie natryskowe, kolor: biały, czarny; cena: 593 zł
  • Baterie bidetowe, kolor: biały, czarny; cena: 388 zł
  • Baterie kuchenne z wyciąganym natryskiem, kolor: biały, czarny; cena: 351 zł

 {mosloadmodule mod_firmy}

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny