Systemy ścienne VOX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Systemy ścienne VOX

Każde wnętrze to inne możliwości. Wyjątkowy klimat możemy uzyskać nie tylko za pomocą mebli czy dodatków, ale także dzięki pomysłowej aranżacji ścian. Aby nie ograniczać ich do roli tła dla naszej codzienności, warto postawić na rozwiązania, które uczynią z nich bohaterów przestrzeni. Marka VOX oferuje różnorodne systemy ścienne zaprojektowane w taki sposób, aby we wnętrzach stanowiły oryginalny, dekoracyjny element bez utraty użytkowego charakteru.

aktualizacja: 2022-06-30 04:14:46

W domu pragniemy czuć bezpieczeństwo i wszechogarniającą przytulność. Dzięki temu możemy się w pełni zrelaksować i wyciszyć po długim dniu. Pomocne w stworzeniu takiej atmosfery będą panele tapicerowane Soform, które zadziwiają mnogością zastosowań. Sprawdzą się jako ozdoba całej ściany lub jedynie jej fragmentu - na przykład jako wezgłowie łóżka, o które można się wygodnie oprzeć podczas lektury książki. Szeroki wybór kształtów, rozmiarów, kolorów i tkanin pozwala dopasować panele do potrzeb sypialni, salonu, pokoju dziecka czy przedpokoju.

Z myślą o rozwiązaniach, które będą cieszyć nasze oko, marka VOX oferuje ściany dekoracyjne Kerradeco. Mogą stanowić zarówno główny punkt w pomieszczeniu lub pozostać jedynie delikatnym akcentem na ścianie. Duża paleta wzorów to wymarzony potencjał aranżacyjny, stanowiący świetne rozwiązanie estetyczne. Dodatkowo panele są odporne na wilgoć i uderzenia, niepalne oraz zwiększają izolację akustyczną. W takich czterech ścianach możemy być spokojni o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

Panele tapicerowane Soform, panele dekoracyjne Kerradeco oraz pozostałe systemy ścienne marki VOX dostępne są w salonach VOX i na vox.pl.

Firma powiązana:
VOX

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!