Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Deski podłogowe w niewielkim rozmiarze to gorący trend!

Jednym z najważniejszych trendów przewidzianych zarówno na obecny sezon, jak i przyszłe lata, jest wykańczanie podłóg deskami w niewielkim rozmiarze. Elementy tego typu wprowadzają do pomieszczenia bardzo intrygujący, a zarazem modny i atrakcyjny akcent. Ponadto, dzięki odpowiedniemu ułożeniu desek, możemy modelować całe wnętrze, kreując stylową i ponadczasową przestrzeń w zaciszu własnego domu.

aktualizacja: 2017-10-02 10:36:58

W ofercie firmy Kaczkan znajdują się deski w rozmiarze 11 x 70 x 490 mm - idealne dla wszystkich osób podążających za trendami w świecie wykańczania wnętrz. Są one pokryte olejami naturalnymi wyróżniają się ciepłym, klasycznym wyglądem. Ich powierzchnia jest matowa, dzięki czemu zachowuje swoje pierwotne piękno.

W skład linii podłóg Colours of the Nature wchodzi sześć propozycji: Olej Transparentny w klasie Natur i Rustical Premium, Olej Biały, Olej Szary, Olej Brązowy i Olej White Wash. Dzięki pokryciu desek olejem transparentnym możemy podkreślić kolorystykę i naturalne walory drewna. Olej w klasie Natur nadaje produktom satynowej elegancji, natomiast w klasie Rustical Premium uwypukla delikatne sęki.

Dębina pokryta Olejem Białym lub Olejem Szarym to z kolei obecnie najchętniej wybierane rozwiązanie przez architektów i projektantów wnętrz. Deski w tych wykończeniach wyglądają niczym przytulny aksamit, dlatego są wprost stworzone do harmonijnych, relaksacyjnych stylizacji. Produkty pokryte Olejem Brązowym za sprawą swojego nasyconego wybarwienia dedykowane są odważnym aranżacjom.

Parkiet wykończony Olejem White Wash świetnie zaprezentuje się zaś we wnętrzach z duszą, ponieważ uwypuklone poprzez olejowanie usłojenie drewna przypomina ślady naturalnego użytkowania. Deski w wykończeniu White Wash to również strzał w dziesiątkę do jasnych, minimalistycznych stylizacji, ponieważ wprowadzają one do nich klimatyczne ciepło. Podłogi firmy Kaczkan w rozmiarze 11 x 70 x 490 mm świetnie komponują się z każdym stylem wnętrzarskim.

Firma powiązana:
Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny