Styl skandynawski z panelami Quick-Step

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2014-07-14 09:28:58
Styl skandynawski z panelami Quick-Step

Decydując się na urządzanie pomieszczenia w stylu skandynawskim, istotny jest wybór odpowiedniej podłogi. Firma Quick-Step® oferuje w tym zakresie wiele pięknych wzorów.

Styl skandynawski z panelami Quick-Step Można wybrać panele Quick-Step z sosny białej szczotkowanej czy panele Quick-Step z dębu jasnego lub z białego jesionu, które dostępne są w dwóch wersjach – Eligna (bez fugi) i Perspective (z fugami). Idealnie będą komponowały się z gładkimi kanapami, kolorowymi pufami czy innymi meblami – wyznacznikami skandynawskiego stylu.

Podłogę można również wyłożyć panelami Quick-Step Classic QSM 031, do których stworzenia użyto bielonego teku. W połączeniu ze zwiewnymi beżowymi zasłonami lub roletami w naszym wnętrzu zatrzymamy dzień jak najdłużej.

Nasze mieszkanie ożywią też panele Quick-Step Classic QST 071. Taka podłoga z malowanego dębu optycznie powiększą pokoje. Osobom ceniącym sobie prostotę firma Quick-Step oferuje deski Creo QSG 070 z dębu regenerowanego białego patynowanego.

Styl skandynawski to głównie prostota i funkcjonalność. Każdy z elementów wnętrza ma swoją wyraźną funkcję i spełnia określoną rolę. Dla wszystkich poszukujących ułatwień w zakresie urządzania pomieszczeń, firma Quick-Step® proponuje idealne rozwiązania. Dzięki rewolucyjnemu systemowi zatrzaskowemu Uniclic® można w szybki i łatwy sposób łączyć deski bez użycia kleju. Jeszcze nigdy montaż podłogi nie był taki prosty.

Firma powiązana:
QUICK•STEP®

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny