Cin&Cin Polish Cup ponownie na desce barlineckiej!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Cin&Cin Polish Cup ponownie na desce barlineckiej!
W weekend 12-13 listopada br. w warszawskim hotelu Hilton odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Cin&Cin Polish Cup. Podobnie jak w roku ubiegłym, najlepsze polskie i zagraniczne pary taneczne rywalizowały na parkiecie z dębowej deski barlineckiej.

Stefano Terrazzino i Paulina BiernatCIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych i jedno z ważniejszych wydarzeń rozrywkowych stolicy. Ta prestiżowa impreza gromadzi nie tylko najlepsze światowe pary taneczne, ale również szerokie grono gwiazd showbiznesu, ludzi sztuki, kultury, biznesu i polityki oraz wielu miłośników tańca.

 

Występ 450 par tanecznych to prawdziwy test dla parkietu. Deska barlinecka -  podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji  - sprawdziła się w tej roli idealnie.  

 

Nasi trenerzy zawsze powtarzają, że podłoga jest najlepszym przyjacielem tancerza, bo to stąd zaczyna się każdy ruch. Jeżeli „nie czujesz” parkietu, nie masz właściwej kontroli nad ciałem i nie możesz wyrażać żadnych emocji. - mówi Stefano Terrazzino, dyrektor artystyczny turnieju, który wystąpił w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. - Już po raz drugi mieliśmy przyjemność tańczyć na parkiecie z Barlinka i jakość tej podłogi sprawia, że tańczyło się naprawdę fantastycznie.

 

Są miejsca i okazje, które powodują, że podłodze stawia się wyjątkowo wysokie wymagania. W naszym portfolio znajdują się również podłogi tworzone z myślą o takich ekstremalnych sytuacjach – specjalistyczne podłogi sportowe czy też podłogi o wzmocnionej odporności idealne do miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu, takich jak galerie handlowe, sale taneczne, hotele itd. – mówi Dorota Karbowska,  Marketing Manager Barlinek S.A.  – Nadajemy im wyjątkową trwałość, m.in. poprzez zastosowanie lakieru inwestycyjnego. Dzięki temu podłogi te doskonale sprawdzają się między innymi podczas imprez tak wymagających dla parkietu jak Cin&Cin Polish Cup.

Laureci Oskarów Tańca Katarzyna Skrzynacka, Agustin Egurrola, Agnieszka Koniecka, Rafał MaserakNa 1. miejscu na podium Tania Kehlet i Emanuel Valeri z Danii - zwycięzcy CIN&CIN Polish Cup w tańcach standardowych, aktualni Mistrzowie Świata

Tegoroczna edycja turnieju nawiązywała do świata filmu. Gale wieczorne poprowadzili Edyta Herbuś i Olivier Janiak. W programie imprezy znalazły się m.in. turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior i Open Standard. Po raz pierwszy w historii turnieju wręczono również satuetki "Oskary Tańca". W kategoriach: tancerz, tancerka, choreograf, nagroda specjalna od świata tanecznego, program telewizyjny oraz nagroda od marki CIN&CIN, nagrodzeni zostali m.in.: Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Agustin Egurrola, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Koniecka, Stefano Terrazzino, Agata Kulesza.

 

W części artystycznej odbyły się również występy tancerzy "Tańca z Gwiazdami" w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewały także finalistki programu "Mam Talent" Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

{mosloadmodule mod_firmy} 

 

Firma powiązana:
Barlinek

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Jak wykonać podkład podłogowy (szlichtę cementową)?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny