One Flooring Range i Sealing & Bonding Pro - nowości w ofercie Bostik

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
One Flooring Range i Sealing & Bonding Pro - nowości w ofercie Bostik

Od października 2020 oferta Bostik wzbogaciła się o nowości w ramach linii Sealing & Bonding Pro. Zmiany objęły również portfolio produktów do podłóg w ramach konceptu One Flooring Range. Obie propozycje dedykowane są profesjonalistom.

aktualizacja: 2020-11-20 06:52:57

One Flooring Range to koncept produktów do podłóg, w którym ujednolicony został wizerunek opakowań oraz system znakowania na etykietach. Zmodernizowana oferta porządkuje produkty pod względem przeznaczenia w czterech kategoriach. Pierwsza z nich obejmuje środki do naprawy posadzek jastrychowych betonowych, preparaty odcinające wilgoć, masy samopoziomujące oraz grunty. Kolejna grupa to kleje przylepcowe, dyspersyjne i kontaktowe - do wykładzin, gumy, LVT, linoleum i PVC. W trzeciej kategorii znalazły się produkty do mocowania podłóg wykonanych z drewna, a czwartą grupę stanowią zróżnicowane kleje do płytek.

Sealing & Bonding Pro - PROFESJONALNE KLEJE MONTAŻOWE I USZCZELNIACZE to linia obejmująca niezawodne masy uszczelniające i kleje montażowe o inteligentnym działaniu. Asortyment został podzielony na 7 strategicznych segmentów: Farby i Dekoracja, Posadzki i Fasady, Kleje Montażowe, Budownictwo Ogólne, Łazienka i Kuchnia, Szklenie oraz Piany Montażowe.

Obie linie Bostik są odpowiedzią na potrzeby wykonawców profesjonalnych i mają na celu dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, łączących szybkość działania z wygodą aplikacji.

Firma powiązana:
Bostik

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje