One Flooring Range i Sealing & Bonding Pro - nowości w ofercie Bostik

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
One Flooring Range i Sealing & Bonding Pro - nowości w ofercie Bostik

Od października 2020 oferta Bostik wzbogaciła się o nowości w ramach linii Sealing & Bonding Pro. Zmiany objęły również portfolio produktów do podłóg w ramach konceptu One Flooring Range. Obie propozycje dedykowane są profesjonalistom.

aktualizacja: 2020-11-20 06:52:57

One Flooring Range to koncept produktów do podłóg, w którym ujednolicony został wizerunek opakowań oraz system znakowania na etykietach. Zmodernizowana oferta porządkuje produkty pod względem przeznaczenia w czterech kategoriach. Pierwsza z nich obejmuje środki do naprawy posadzek jastrychowych betonowych, preparaty odcinające wilgoć, masy samopoziomujące oraz grunty. Kolejna grupa to kleje przylepcowe, dyspersyjne i kontaktowe - do wykładzin, gumy, LVT, linoleum i PVC. W trzeciej kategorii znalazły się produkty do mocowania podłóg wykonanych z drewna, a czwartą grupę stanowią zróżnicowane kleje do płytek.

Sealing & Bonding Pro - PROFESJONALNE KLEJE MONTAŻOWE I USZCZELNIACZE to linia obejmująca niezawodne masy uszczelniające i kleje montażowe o inteligentnym działaniu. Asortyment został podzielony na 7 strategicznych segmentów: Farby i Dekoracja, Posadzki i Fasady, Kleje Montażowe, Budownictwo Ogólne, Łazienka i Kuchnia, Szklenie oraz Piany Montażowe.

Obie linie Bostik są odpowiedzią na potrzeby wykonawców profesjonalnych i mają na celu dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, łączących szybkość działania z wygodą aplikacji.

Firma powiązana:
Bostik Profesjonalna chemia budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje