Nowość! Klej Fix Soft Plastic marki Bostik

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość! Klej Fix Soft Plastic marki Bostik

Pęknięta piłka, przeciekający ponton lub dziurawy dmuchany basen to problemy, które w sezonie letnim zdarzają się bardzo często. Na szczęście teraz tego typu akcesoria można szybko i skutecznie naprawić przy pomocy kleju Fix Soft Plastic marki Bostik.

aktualizacja: 2020-08-20 07:35:36

Fix Soft Plastic marki Bostik to jednoskładnikowy, elastyczny klej na bazie poliuretanów stworzony z myślą o naprawie przedmiotów wykonanych z elastycznych tworzyw sztucznych, cienkiego, miękkiego PVC bądź tkanin powlekanych. Stanowi on zatem najlepszy ratunek dla uszkodzonych zabawek dmuchanych, akcesoriów do pływania, pontonów i plandek, zapewniając elastyczne wiązanie i bezbarwną, niemal niewidoczną dla oka spoinę.

Co więcej, z uwagi na swoje wodoodporne właściwości, doskonale nadaje się również do klejenia pod wodą, więc z dziurą w basenie można uporać się bez konieczności jego opróżniania. Wystarczy dokładnie oczyść powierzchnię szmatką z ewentualnej warstwy zabrudzeń, a następnie przykleić w odpowiednim miejscu dociętą wcześniej łatkę.

Istotną zaletą kleju Fix Soft Plastic marki Bostik jest również niewielkie, praktyczne opakowanie. Mała tubka o pojemności 20 ml bez problemu zmieści się w samochodowym schowku, kieszeni czy torebce, więc można zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie, nawet na wakacyjny wyjazd. W opakowaniu znajduje się również przeźroczysta łatka.

Remedium na uszkodzenia

Nowy klej Fix Soft Plastic marki Bostik gwarantuje szybką i trwałą naprawę wszelkiego rodzaju pęknięć i dziur w akcesoriach z miękkiego plastiku. Warto jednak pamiętać, że skuteczność preparatu w dużej mierze zależy od przestrzegania zaleceń producenta i odpowiedniego przygotowania powierzchni.

Przed przystąpieniem do naprawy trzeba zatem oczyścić uszkodzone miejsce i jego najbliższe okolice, przygotować łatkę większą niż otwór o minimum centymetr z każdej strony, odczekać pięć minut, a następie dokładnie nanieść klej na oba elementy. W przypadku, kiedy naprawa odbywa się pod wodą, klej nanosimy tylko na łatkę. Kolejny krok to dociśnięcie łatki, eliminacja pęcherzyków powietrza poprzez wygładzenie powierzchni i odczekanie, aż klej całkowicie wyschnie.

Niewielka tubka, kilka prostych czynności, a uzyskany efekt jest niezwykle solidny i trwały, dzięki temu w prosty sposób nadamy drugie życie letnim akcesoriom i uratujemy wakacje.

Firma powiązana:
Bostik Profesjonalna chemia budowlana

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje