Olej Pogodoodporny do drewna marki Bondex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Olej Pogodoodporny do drewna marki Bondex

Dokonując renowacji tarasu lub mebli ogrodowych warto zdecydować się na olejowanie. Przy pomocy Oleju Pogodoodpornego marki Bondex uwydatnimy rysunek słojów i podkreślimy naturalny wygląd drewna. Co ważne, oprócz walorów dekoracyjnych zyskamy trwałą ochronę drewna przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i promieni UV, nawet do 4 lat.

aktualizacja: 2019-08-27 07:05:44

Przy renowacji tarasu i ogrodowych mebli sprawdzi się nowy Olej Pogodoodporny marki Bondex, który zapewni elegancki efekt dekoracyjny. Stworzony na bazie unikatowego połączenia żywicy silikonowej z akrylową długotrwale chroni przed wodą i promieniami UV, również w wersji bezbarwnej! Powierzchnia pokryta olejem bogatym w środki hydrofobowe odpycha wodę i zapobiega jej wnikaniu w głąb struktury nawet o 70%.

Efekt perlenia utrzymuje się, nawet jeśli podłoże poddane jest szkodliwemu działaniu promieni UV. Powłoka jest również odporna na grzyby pleśniowe i glony oraz nie absorbuje płynnych zabrudzeń i plam. Olej Pogodoodporny uwydatnia rysunek słojów i podkreśla naturalny wygląd drewna. A co najważniejsze, jest produktem wodnym, bezpiecznym dla zdrowia i środowiska - mówi Edyta Sokolnicka, Brand Manager marki Bondex.


Olej Pogodoodporny do drewna Bondex

Nowej generacji Olej Pogodoodporny marki Bondex jest łatwy w aplikacji i charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia, stąd też prace renowacyjne w ogrodzie można wykonać w ciągu jednego dnia i bez pomocy fachowca.

Ważne, aby przed rozpoczęciem renowacji dokładnie zapoznać się z kartą techniczną, w której znajdują się szczegóły dotyczące przygotowania podłoża oraz warunków aplikacyjnych.

Firma powiązana:
PPG Deco Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny