Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2017-12-11 12:13:07
Dwie nowe gładzie w ofercie SOLBET

SOLBET ROYAL FINISH 14.1 oraz SOLBET ROYAL FINISH PLUS 14.2 to dwie nowe gładzie szpachlowe marki SOLBET.

SOLBET ROYAL FINISH 14.1 to gładź polimerowa przeznaczona do ostatecznego wygładzania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem i tapetowaniem. Produkt jest gotowy do użycia zaraz po wymieszaniu, co pozwala zaoszczędzić czas na etapie prac przygotowawczych.

Gładź ROYAL FINISH umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni na wszystkich mineralnych, suchych, nośnych podłożach takich jak: beton, wysezonowane tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe, wolne od substancji obniżających przyczepność. Produkt cechuje m.in. łatwa i wydajna aplikacja. Gładź jest przeznaczona do nanoszenia ręcznego i maszynowego. Po otwarciu opakowania może być wykorzystywana wielokrotnie.

 

SOLBET ROYAL FINISH PLUS 14.2 to gotowa bezpyłowa gładź na spoiwie organicznym, przeznaczona do ostatecznego wygładzania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem i tapetowaniem. Idealnie gładką ścianę uzyskuje się poprzez delikatne docieranie powierzchni po jej uprzednim zwilżeniu wodą. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość wygładzania bez uciążliwego pyłu.

Gładź ROYAL FINISH cechuje wysoka elastyczność i odporność na spękania. Może być stosowana na wszystkie mineralne, suche, nośne podłoża takie jak: beton, wysezonowane tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe, wolne od substancji obniżających przyczepność. Gładź przeznaczona jest do nanoszenia ręcznego i maszynowego.

Więcej informacji na temat chemii budowlanej SOLBET na stronie: zaprawy-kleje.pl

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny