ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands!

Już po raz kolejny marka ATLAS została uwzględniona w konkursie Superbrands i wybrana jedną z najsilniejszych marek w Polsce. W tym roku znalazła się na dwóch pozycjach – na dwunastym miejscu w zestawieniu ogólnym oraz na pierwszym w kategorii Remont i Wykończenie domu/materiały budowlane. Pokazuje to jak wielkim zaufaniem darzą markę ATLAS Polacy oraz poziom jakości, jaki wprowadza na rynek.

aktualizacja: 2017-11-22 05:16:01

16 listopada 2017 r. ogłoszone zostały wyniki XII edycji Superbrands. W tegorocznym badaniu wzięło udział ponad 10 tys. Osób, a przebadanych zostało blisko 2 tysiące marek. W tym aż 21 marek w kategorii Remont i Wykończenie Domu – materiały budowlane. W tej kategorii najwyższe notowania uzyskała marka Atlas. Po raz pierwszy w historii zestawienia, marki zostały wyłonione nie tak jak do tej pory - na podstawie wyników badań oraz głosów Rady Marek, ale wyłącznie na bazie opinii konsumentów. Zestawienie powstało na podstawie badania metodą CAWI (komputerowo wspomagany wywiad internetowy), na próbie N=10 037, a zrealizował je Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

ATLAS jest jedną z najbardziej utytułowanych oraz rozpoznawalnych polskich marek. Na przestrzeni lat Grupa Atlas zdobyła szereg nagród i wyróżnień, zarówno branżowych, jak i biznesowych. To także doskonały przykład firmy zaangażowanej społecznie, która wsłuchuje się w potrzeby swojego bliższego i dalszego otoczenia, podejmując na wielu płaszczyznach szereg działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Ze względu na wartości jakie wyznaje firma znalezienie się w zestawieniu Superbrands jest uwieńczeniem całkoształtu wprowadzonej strategii.

Superbrands od 12 lat funkcjonuje w Polsce, a od ponad 20 w 80 krajach na całym świecie. Jest jednostką  promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Dlatego też w badaniach wzięto pod uwagę kryterium polecania marki.

Więcej informacji dotyczących metodologii przyznawanych przez Superbrands Polska certyfikatów oraz pełną listę laureatów znaleźć można na www.superbrands.pl.

Firma powiązana:
Grupa Atlas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny