Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe centra dekoracji wnętrz i fasad Lakma w Opolu i Gdyni

Producent chemii budowlanej Lakma SAT przeprowadził gruntowną metamorfozę swoich obiektów sprzedażowych. Od maja br. Centra w Opolu i Gdyni dodatkowo oferują cykliczne warsztaty produktowe oraz strefę dla architektów. W planach firmy jest otwarcie kolejnych punktów na terenie całej Polski.

aktualizacja: 2017-07-13 04:58:22

Lakma dynamicznie realizuje plany przekształcenie swoich firmowych punktów sprzedaży w centra sprzedażowo-szkoleniowe. Pierwsze salony w nowej odsłonie będą mogli odwiedzić mieszkańcy Opola i Gdyni. Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad w Opolu przy ulicy Głogowskiej 22 funkcjonuje od początku maja br. W obiekcie w Gdyni ruszyła już sprzedaż, kończą się tam prace dotyczące elewacji. Powierzchnia sprzedażowa w Opolu zajmuje ok. 220 m2, w Gdyni ok. 200 m2. Centra będą oferowały punkt sprzedaży, salę szkoleniową oraz Strefę Architekta. 

 

W Centrum Dekoracji Wnętrz i Fasad klienci znajdą pełną ofertę produktów Lakma SAT oraz farby i masy dekoracyjne marki Francesco Guardi Collezione. W strefie szkoleniowej firma będzie przeprowadzać cykliczne warsztaty z technik aplikacji i nowości produktowych. Docelowo będzie można skorzystać w nich z usług projektowych (fasady i wnętrza), a także nabyć zaprojektowane wyroby wraz z poleceniem ekipy wykonawczej.

Firma powiązana:
Lakma

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny