Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Klej żelowy ATLAS ULTRA GEOFLEX S1

Wyjątkowe właściwości i niemal nieograniczone zastosowania to najważniejsze, ale nie jedyne cechy produktów wykorzystujących innowacyjną technologię żelu krzemianowego. ATLAS ULTRA GEOFLEX S1 to klej żelowy, który żadnej pracy się nie boi!

aktualizacja: 2017-07-11 09:31:56

Opracowując unikatowe receptury, dzięki którym produkty chemii budowlanej są łatwe w użyciu, trwałe i pozwalają na szybszą realizację zleceń, ATLAS zapewnił komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa wykonawcom. Oparte na innowacyjnej technologii żelu krzemianowego i jego wyjątkowej zdolności do wiązania wody kleje z rodziny GEOFLEX sprawiają, że przyklejanie okładzin możliwe jest niezależnie od warunków otoczenia. Taka gospodarka wodą (do zakończenia procesu wiązania) gwarantuje wysoką siłę wiązania i doskonałą przyczepność do podłoża – również podczas prac w wysokich temperaturach i na podłożach o podwyższonej chłonności. 

 

Zastosowana w rodzinie klejów GEOFLEX technologia żelu krzemianowego to rozwiązanie problemów, jakie mogą pojawić się w trakcie przygotowania zaprawy i jej aplikacji oraz podczas późniejszego użytkowania okładziny. W przypadku ATLAS ULTRA GEOFLEX zdolność do zatrzymywania wody w świeżej zaprawie sprawia, że może on być stosowany na nagrzanych słońcem powierzchniach bez obaw o trwałość i siłę wiązania.

 

Technologia żelu krzemianowego odpowiada ponadto za wszechstronność i uniwersalność zastosowań. Kleje z rodziny GEOFLEX mogą być stosowane na tzw. krytycznych i trudnych podłożach: lastryko, płyta OSB czy na istniejących już okładzinach. Dedykowane są również do szczególnie wymagających zastosowań: w halach przemysłowych o dużym ruchu kołowym czy na podłożach poddawanych agresywnemu czyszczeniu chemicznemu.

 

Zakres wykorzystania zapraw GEOFLEX obejmuje również cały wachlarz rodzajów i wielkości okładzin, płytek z kamienia naturalnego, okładzin wrażliwych na przebarwienia oraz płytek o największych formatach – nawet powyżej 3 m2. ULTRA GEOFLEX może być stosowany zarówno w cienko-, jak i grubowarstwowym przyklejaniu okładzin oraz do wyrównywania podłoży.

Firma powiązana:
Grupa Atlas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny