Ściana w bieli - uniwersalna farba fasadowa marki SOLBET

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Ściana w bieli - uniwersalna farba fasadowa marki SOLBET

SOLBET Farba Silikonowa przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania elewacji budynków nowych i odnawianych.

aktualizacja: 2022-11-10 07:19:53

Jako paroprzepuszczalna, nadaje się zarówno na mineralne tynki cementowe oraz cementowo-wapienne, jak i na używane w systemach ociepleń cienkowarstwowe wyprawy akrylowe, silikonowe czy silikonowo-silikatowe, a także na podłoża z betonu. Farba jest łatwa w aplikacji i wykazuje doskonałe właściwości kryjące, tworząc na ścianie matową, pozbawioną spękań powłokę o wysokiej trwałości, odporną na wodę i agresywne czynniki zewnętrzne.

Cechą wyróżniającą produktu jest też ochrona mikrobiologiczna, ograniczająca rozwój uciążliwych grzybów, pleśni i alg na elewacji.

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!