Jakie są zalety ogrodzeń betonowych modułowych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie są zalety ogrodzeń betonowych modułowych?

Odpowiedź eksperta: Ogrodzenia betonowe modułowe są rozwiązaniem uniwersalnym. Są szybkie w montażu i doskonale pasują zarówno do budynków o klasycznej, jak i nowoczesnej architekturze. W ofercie firmy JONIEC® są ogrodzenia o różnorodnej kolorystyce i różnorodnej fakturze powierzchni.

aktualizacja: 2019-07-18 11:50:23

Łupane bloczki ogrodzenia GORC® to klasyka, która od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Natomiast ogrodzenia ROMA docenią osoby lubiące minimalizm i delikatną ascezę w designie. Modułowość systemów pozwala na zbudowanie ogrodzenia w dowolnym stylu. Może to być płot z wąskimi słupkami i niską podmurówką lub z szerokimi słupkami i wysoką podmurówką, z przęsłami o różnych kształtach czy formach. Dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo istnieje opcja ogrodzenia w postaci muru. Z łatwością można też dopasować kolor ogrodzenia do dowolnego elementu otoczenia posesji.

Firma JONIEC® oferuje kilkanaście różnorodnych odcieni. Beton jest materiałem bardzo wytrzymałym. Jest odporny na działania warunków atmosferycznych - opadów czy silnych wiatrów. Dobrze zamontowane i zabezpieczone ogrodzenie będzie odporne na wilgoć i niskie temperatury. Dzięki temu mamy gwarancję, że ogrodzenie będzie nam służyło przez długi czas. A dzięki różnorodnej ofercie firmy JONIEC® możliwe jest łatwe dobranie ogrodzenia zgodnie z naszym gustem oraz zapotrzebowaniem.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Łukasz Gołąb
Dyrektor Handlowy
Firma JONIEC®

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny