Variante - nowy system ogrodzeń w ofercie Budmat

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Variante - nowy system ogrodzeń w ofercie Budmat

Jest odpowiedzią na potrzebę szukających spójnych rozwiązań do swojego domu; spójnych zarówno kolorystycznie, jak i materiałowo. Takie jest Variante - dzięki unikatowej możliwości komponowania elementów od jednego producenta z gwarancją koloru, teraz dach, rynny, podsufitka i ogrodzenie mogą być spójne, co finalnie przekłada się na wysoką estetykę.

aktualizacja: 2022-06-17 06:01:08

Mocne, stalowe, a jednocześnie niezwykle eleganckie. Takie jest Variante - kompleksowe rozwiązanie z wieloma możliwościami aranżacji. Szeroka gama kolorów i wymiarów poszczególnych elementów pozwala dopasować ogrodzenie do otoczenia, charakteru i architektury domu, a także potrzeb i upodobań właściciela.

Nieskazitelny wygląd jest także zasługą zastosowania niewidocznych nitów i łączeń. Proste i łatwe w montażu systemy ogrodzeń, dostępne od ręki w praktycznych paczkach.

Jedno ogrodzenie, a tak wiele możliwości.

Firma powiązana:
Budmat

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!