Nowe materiały markizowe vuscreen ALU i perfotex

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowe materiały markizowe vuscreen ALU i perfotex

Tkanina vuscreen ALU i perfotex, dwa nowe poszycia przeciwsłoneczne do okien i ogrodów zimowych z firmy markilux, które zapewniają zwiększoną ochronę termiczną dzięki specjalnemu uszlachetnieniu.

aktualizacja: 2013-04-23 09:14:55

Producent wyposażył te poszycia w delikatną pigmentację aluminium. Odbija ona podczerwone promieniowanie słoneczne. Efekt ten powoduje zmniejszenie przepuszczalności promieniowania cieplnego nawet o jedną trzecią. Delikatnie perforowana tkanina vuscreen ALU zapewnia nieoślepiające przepuszczenie światła do okien. Ze swymi nowatorskimi pigmentami można poza tym oszczędzić energię w przypadku sterowanych automatycznie markiz okiennych. 

 

Latem dzięki temu ciepło pozostanie na zewnątrz. Tu potrzeba wówczas mniej energii do ochłodzenia. A zimą w pomieszczeniach utrzyma się przytulne ciepło. W tym przypadku oszczędza się energię ogrzewania.

 

Alternatywnie dostępne jest to poszycie również z uszlachetnieniem powstrzymującym pożar. Również perfotex, nowoczesna tkanina przeciwsłoneczna do małych markiz w ogrodach zimowych, wnosi ze sobą większą przytulność. Nowa ochrona termiczna poszycia zapobiega bowiem nagrzewaniu się ogrodu zimowego przy bardzo wysokich temperaturach na zewnątrz.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny