Nowy katalog firmy Libet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2011-04-12 09:51:52
Nowy katalog firmy Libet
Piękne fotografie, przenoszące odbiorcę w świat ogrodów, aranżacje przybliżające różne style w urządzaniu nowoczesnych posesji, a także cenne wskazówki praktyczne ekspertów - to najważniejsze zalety nowego katalogu produktowego firmy Libet

Nowy katalog firmy Libet
Nowy katalog firmy Libet
Nowy katalog produktowy firmy Libet bardziej przypomina starannie wydany magazyn life stylowy niż katalog produktowy. Znajdą w nim coś dla siebie nie tylko indywidualni inwestorzy, planujący właśnie aranżację przestrzeni wokół swojej posesji, ale również osoby zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych oraz wykonawcy nawierzchni ogrodowych.

 

Oprócz aranżacji, na jego stronach znalazło się także wiele cennych porad. Od kryteriów, jakie trzeba wziąć pod uwagę podejmując decyzję o wyborze materiałów nawierzchniowych, po optymalny sposób układania kostki brukowej. Nie zabrakło też prezentacji nowości, które mają szansę stać się wyznacznikami nowych trendów w urządzaniu posesji.

 

Z pewnością katalog Libetu przyniesie odbiorcom wiele ciekawych i niebanalnych inspiracji do tworzenia własnej oryginalnej przestrzeni w otoczeniu swojego domu. Tak starannie przygotowana publikacja będzie zdecydowanie ich doskonałym źródłem.

 

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Libet

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny