Taśma 3M odstraszająca ptaki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2011-02-02 15:49:47
Taśma 3M odstraszająca ptaki
Firma 3M wprowadza do sprzedaży taśmę odstraszająca ptaki, która w bezpieczny i estetyczny sposób ochroni budynki przed atakami z góry.

Taśma 3M odstraszająca ptaki to plastikowe, półprzezroczyste zabezpieczenie przed ptasimi zabrudzeniami, które sprawdzi się nie tylko na wszelkich parapetach, ale także gzymsach czy fasadach budynków. Działa na podobnej zasadzie, co często stosowane w celu ochrony kolce, uniemożliwiając ptakom swobodne lądowanie na danej powierzchni.

Stabilna i wytrzymała taśma jest dla ludzkiego oka prawie niewidoczna, a jej warstwa klejąca gwarantuje łatwy i szybki montaż. W przeciwieństwie do metalowych zabezpieczeń, taśma 3M odstraszająca ptaki jest również całkowicie bezpieczna dla ptaków. Wprawdzie mają one znacznie lepszy wzrok od człowieka i już z daleka powinny dostrzegać zabezpieczenia nie pozwalające im siadać na parapetach, ale nawet w sytuacji desperackiej próby ptak nie zrani się o ostre części zabezpieczenia.

 

Jedną z istotnych zalet nowego produktu 3M jest aspekt wizualny, szczególnie ważny w przypadku ochrony zabytków czy budynków sakralnych. Półprzezroczysty materiał, z którego wykonana jest taśma, nie koliduje bowiem z estetyką budynków oraz pozwala obniżyć wydatki związane z ich renowacją i czyszczeniem – mówi Martyna Taczanowska, koordynator marketingu, dział taśm i klejów przemysłowych 3M Poland.

Taśma 3M odstraszająca ptaki jest również doskonałym rozwiązaniem dla placówek ochrony zdrowia, np. szpitali. Gołębie nie tylko niszczą i brudzą budynki, ale także zagrażają ludzkiemu zdrowiu przenosząc bakterie. Sprawdzona skuteczność naszego produktu zapewnia zachowanie higieny i ochronę zdrowia – dodaje Taczanowska.

Taśma 3M odstraszająca ptaki

Nowy produkt 3M może być wykorzystywany na różnych powierzchniach: cegła, beton, metal, plastik, szkło, czy powierzchnie powlekane. Podłoże, do którego planujemy przykleić zabezpieczenie, musi być wytrzymałe, czyste i suche. W trakcie późniejszego użytkowania, brud na taśmie może być z łatwością usunięty przy pomocy wody i mydła.

 

Adresy firm, w których można kupić taśmę 3M odstraszającą ptaki znajdują się na stronie

 

Wymiary produktu:
  • Wysokość: 90 mm
  • Długość: 500 mm
  • Szerokość u podstawy: 60-100 mm
{mosloadmodule mod_firmy}
Firma powiązana:
3M POLAND

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny