Wienerberger na Targach TARBUD we Wrocławiu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-12-09 23:00:00
Wienerberger na Targach TARBUD we Wrocławiu
Firma Wienerberger będzie obecna między 16 a 18 marca 2012 roku na odbywających się we Wrocławiu Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD.

Wienerberger na Targach TARBUD we Wrocławiu W tym czasie na stoisku nr 142, na płycie głównej będą odbywać się pokazy murowania w innowacyjnym systemie murowania na sucho Porotherm DRYFIX. Dzięki temu każdy ze zwiedzających będzie mógł na żywo obejrzeć, jak szybko, łatwo i estetycznie można wznieść mury przy użyciu najlepszego dostępnego na polskim rynku rozwiązania.

Dodatkowo na oddzielnej, zewnętrznej wystawce zaprezentujmy także inne produkty z naszej oferty, w tym także nowości. Przedstawiciele i doradcy firmy Wienerberger będą odpowiadać na pytania oraz udzielać informacji, a ci z inwestorów, którzy planują budowę w systemie Porotherm DRYFIX, jeśli przyniosą projekt własnego domu na targi, uzyskają specjalną ofertę na zakup materiału.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska między 16 a 18 marca na targach TARBUD we Wrocławiu na terenie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.

 

Firma powiązana:
Wienerberger

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje