CEMEX Polska Budowlaną Firmą Roku, Michał Grys z tytułem Osobowości Branży

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
CEMEX Polska Budowlaną Firmą Roku, Michał Grys z tytułem Osobowości Branży

Magazyn Builder przyznał nagrody liderom branży budowlanej. Tytuł "Budowlanej Firmy Roku" otrzymała CEMEX Polska sp. z o.o. Michał Grys, Członek Zarządu firmy oraz Dyrektor Pionu Materiałów, został uhonorowany tytułem "Osobowość Branży". Gala "Builder Awards" odbyła się 16 marca 2023 r., podczas której ogłoszono laureatów nagród Buildera.

aktualizacja: 2023-03-17 13:28:54

Prestiżowe wyróżnienia magazynu Builder zostały przyznane już po raz dwudziesty. Wręczenie nagród laureatom miało miejsce w trakcie uroczystej Gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. 

CEMEX Polska uzyskał tytuł "Budowlanej Firmy Roku" w kategorii "Producent materiałów budowlanych". Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście działania podejmowane przez CEMEX w ramach globalnej strategii "Future in Action", której celem jest przeciwdziałanie zmianom klimatu. Firma, będąca czołowym producentem cementu, betonu towarowego i kruszyw, konsekwentnie wzbogaca swoje portfolio niskoemisyjnych produktów. Klienci CEMEX w Polsce mogą już korzystać z cementów, betonów, a także domieszek z linii Vertua®.

- "Zielone" budownictwo to przyszłość branży budowlanej. Jednym z jego filarów są niskoemisyjne materiały, które pozwalają inwestorom na znaczącą redukcję śladu węglowego realizowanych projektów. Dostarczanie takich materiałów klientom to jeden z priorytetów CEMEX - mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu w CEMEX Polska Sp. z o.o. - Otrzymana nagroda stanowi dla nas potwierdzenie, że nasze działania na rzecz lepszej, zrównoważonej przyszłości, są dostrzegane i doceniane. To także dodatkowa motywacja do dalszego doskonalenia oferowanych rozwiązań - dodaje. 

Osobowość Branży

Tytułem "Osobowości Branży" uhonorowany został Michał Grys z CEMEX Polska. Kapituła doceniła m.in. jego zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów i usług oferowanych przez CEMEX oraz dbałość o zapewnienie najwyższych standardów operacyjnych w obszarach produkcji i dystrybucji. 

M. Grys aktywnie działa również w organizacjach zrzeszających producentów materiałów budowlanych. Od 2020 roku pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce (SPBT).

- Bardzo cenię sobie nagrody przyznawane przez ekspertów, dlatego tytuł przyznany przez magazyn Builder ma dla mnie szczególne znaczenie - mówi Michał Grys.

Wyróżnienie to chciałbym dedykować moim współpracownikom z CEMEX Polska, w szczególności pracownikom Pionu Materiały oraz współpracownikom ze Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego, którzy istotnie przyczynili się do uzyskania przeze mnie tego cennego tytułu.

Firma powiązana:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!