SliM - nowe wąskie okna od MS więcej niż OKNA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
SliM - nowe wąskie okna od MS więcej niż OKNA

SliM to nowa propozycja MS więcej niż OKNA, która do złudzenia przypomina tradycyjne, drewniane okna skrzynkowe. Wąskie, a jednocześnie stabilne profile zapewniają lepsze doświetlenie wnętrz (przy zastosowaniu słupka ruchomego o szer. zaledwie 116 mm nawet o 40% więcej niż standardowa stolarka), a także oferują znakomite parametry izolacyjności.

aktualizacja: 2019-08-20 12:07:10

SliM wyróżniają się przede wszystkim stylistyką. Znacznie węższe profile znakomicie wyglądają w zabytkowych kamienicach i stylizowanych budynkach. Widok elewacji z oknami SliM nie zdradza, że zamontowano okna z tworzywa. Zwłaszcza przy zastosowaniu ozdobnych listew i okapników. Od wewnątrz uwagę przyciąga jedna klamka centralna (nowy, kanciasty model Dublin), która wygląda dokładnie tak, jak w oknach z drewna.

Okna dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, w tym we wzorach drewnopodobnych. Mogą być pokryte inną folią z zewnątrz i z wewnątrz. MS więcej niż OKNA oferuje je też w standardowej bieli. W tym wydaniu standardem jest wersja ekonomiczna z niesymetrycznie umieszczoną klamką i bez centralnej listwy przymykowej.

Okna SliM zbudowane są na bazie dwuuszczelkowego systemu profilowego 73AD znanego z MSline, w którym zastosowano innowacyjne wzmocnienia skrzydła i dedykowanej przylgi słupka ruchomego. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego, przy zastosowaniu szyby Ug=0,6 W/m2K z ramką międzyszybową MULTITECH, Uw=0,90 W/m2K.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny