Elektromobilny trend - Carporty solarne SunRoof

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Elektromobilny trend - Carporty solarne SunRoof

SunRoof, tworzący innowacyjne dachy solarne i technologię do zarządzania energią, wprowadził nowy element do swojego ekosystemu. Carporty solarne SunRoof są kompleksowym rozwiązaniem dla ekologicznie zmotoryzowanych.

aktualizacja: 2021-12-13 06:17:40

Go Sun Carports! to wiata garażowa, która zapewnia czystą energię elektryczną pochodzącą z promieni słonecznych. Za darmo naładuje elektryczny samochód, motor czy hulajnogę. Wspiera elektromobilność i promuje zrównoważone rozwiązania.

Elektromobilność to wiodący trend w światowej motoryzacji. Pojazdy elektryczne i hybrydowe są przyjazne dla środowiska i znacznie tańsze w użytkowaniu niż samochody z konwencjonalnym napędem.

Solarny carport idealnie uzupełnia przestrzeń postojową i jest świetną alternatywą, gdy nie ma możliwości zainstalowania dachu solarnego lub fasady PV na budynku. Carporty SunRoof to rozwiązanie 2w1 - produkują darmowy prąd i gwarantują wysokiej jakości zadaszenie. Dodatkowym atutem jest efektowny design i solidne wykonanie, które zapewnia skandynawska technologia.

W zależności od potrzeb SunRoof proponuje carporty jedno-, dwu- lub trzystanowiskowe. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które daje dostęp do niewyczerpalnej energii słonecznej i pozwala cieszyć się darmową podróżą.

sunroof.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Instrukcja montażu segmentowej bramy garażowej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje