KRISPOL WRZEŚNIA coraz bliżej II Ligi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-04-09 10:36:45
KRISPOL WRZEŚNIA coraz bliżej II Ligi
KRISPOL WRZEŚNIA zagwarantował miłośnikom siatkówki możliwość obejrzenia w swoim mieście finałów turnieju o awans do II ligi. Wszystko to dzięki brawurowej grze wrzesińskiej drużyny, która między 28 a 30 marca rozegrała trzy mecze kwalifikacyjne, wszystkie wygrywając.

Kto nie był niech żałuje – widowisko na najwyższych poziomie.

KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę TrzebiatówW piątek na rozpoczęcie turnieju KRISPOL WRZEŚNIA gładko pokonał Regę Trzebiatów 3:0 (26:24, 25:16, 25:22). Trudniejszym przeciwnikiem okazali się siatkarze z Trefla Gdańsk, którym udało się wygrać pierwszego seta. W następnych jednak prym wiódł niewątpliwie KRISPOL, wygrywając ostatecznie 3:1 (22:25, 25:23, 25:20, 25:17).

Najtrudniejszy w całym turnieju okazał się mecz niedzielny: KRISPOL WRZEŚNIA – Chemik Bydgoszcz. Tu już zapachniało dobrą siatkówką – spotkanie było widowiskiem na naprawdę wysokim poziomie , obfitującym w silne ataki, efektowne obrony i zapewniającym widzom emocje do samego, szczęśliwego dla KRISPOL WRZEŚNIA, końca (3:1 –26:24, 25:22, 22:25, 25:16).

Pomarańczowa aktywacja – kibice jak zwykle nie zawiedli.

KRISPOL WRZEŚNIAW efekcie turniej finałowy zostanie rozegrany również we Wrześni, co dla siatkarzy Krispol ma ogromne znaczenie. Zapowiada się prawdziwe sportowe wydarzenie – jedną z silniejszych stron KRISPOL WRZEŚNIA jest fantastyczna publiczność, aktywny klub kibica i niesamowita atmosfera na trybunach.

O organizacji meczów, atrakcjach gwarantowanych przez sponsora oraz aktywności kibiców pisano "I liga może się od nich uczyć". Podobnie było podczas ostatniego turnieju: na wszystkich meczach gospodarzy trybuny były zapełnione ubranymi na pomarańczowo kibicami (pomarańczowy to kolor drużyny i jej strategicznego sponsora firmy KRISPOL).

Na jednej z fanek doliczono się aż 17 elementów ubioru w kolorze pomarańczowym. Nie  obyło się też bez konkursów i nagród – można było wygrać oryginalny dres drużyny, koszulkę kibica czy ramkę na zdjęciem siatkarzy.

KRISPOL – sport łączy

Od września 2007 roku strategicznym sponsorem siatkarzy z Wrześni jest firma KRISPOL – producent bram garażowych, przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych.

Sport od lat wpisany jest w strategię promocji KRISPOL. Poprzez sport firma buduje także relacje ze swoimi kontrahentami i pracownikami. Dla przykładu na początku marca tego roku ponad 200 partnerów handlowych firmy KRISPOL oraz współpracującej z nią firmy NICE przez tydzień aktywnie wypoczywało na Słowacji w Aquaparku Tatralandia.

Ostatnie miesiące potwierdzają, że decyzja o sponsoringu wrzesińskiej drużyny siatkówki była jak najbardziej słuszna. To wspaniały zespół, który z miesiąca na miesiąc coraz dynamiczniej się rozwija, aktywnie podążając do celu wytyczonego na ten roku – awansu do II ligi. Chcemy by nasza firma była obecna w  świadomości mieszkańców Wrześni również poprzez sukcesy drużyny KRISPOL WRZEŚNIA, które – jak widać po ostatnim turnieju i całym sezonie zakończony na 1 miejscu w tabeli – są kwestią bardzo bliskiej przyszłości. Sport jest dla nas czymś, co łączy równie silnie jak praca – mówi Kamila Radomska – Woźniak, PR Manager w firmie Krispol.

 

Turniej finałowy o awans do II ligi siatkówki męskiej odbędzie się we Wrześni, w dniach: 25 – 27 kwietnia 2008.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Krispol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru bramy garażowej w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny