Baumit NanoporFine - nowy tynk w ofercie Baumit

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2010-09-20 10:12:09
Baumit NanoporFine - nowy tynk w ofercie Baumit
Baumit NanoporFine to nowy - w ofercie Baumit - drobnoziarnisty tynk dekoracyjny do produkcji którego wykorzystano nanotechnologię firmy Baumit. Produkt cechuje wysoka paroprzepuszczalność oraz wysoka odporność na zabrudzenia.

Baumit NanoporFine
Elewacja budynku spełnia rolę nie tylko barwnego wykończenia, ale też chroni powierzchnię ścian przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak: deszcz, śnieg czy wiatr. Normalnym zjawiskiem jest, że wraz z upływem czasu fasada ulega zabrudzeniom. Dzięki najnowszym osiągnięciom z dziedziny nanotechnologii możemy ten proces znacznie zahamować.

 

Tynki i farby o specjalnie ukształtowanej strukturze na poziomie nanocząsteczek pozwalają uzyskać powierzchnię odporną na zanieczyszczenia. Dzięki mikroskopijnie gładkiej powierzchni elewacje pokryte produktami Nanopor pozostają estetyczne w zdecydowanie dłuższym czasie, niż ma to miejsce w przypadku produktów wytworzonych przy zastosowaniu dotychczasowych technologii.

 

Najnowszy produkt Baumit NanoporFine jest gotowym do użycia, barwionym w masie cienkowarstwowym tynkiem strukturalnym na bazie krzemianowej. Zalecany jest do wykończenia ościeży okiennych i drzwiowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tynk dostępny jest w 200 kolorach według wzornika Baumit COME.

Dane techniczne Baumit NanoporFine:

Wielkość ziarna: 1mm
Zużycie: ok. 2kg/m2
Wydajność: ok. 15m2/pal. = 480kg
Kubeł 30kg; 16kub./pal. = 480kg
Cena netto: 388,50/kubeł 30kg

 

{mosloadmodule mod_firmy}

 

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image