Fasada Roku 2022: półmetek zgłoszeń

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Fasada Roku 2022: półmetek zgłoszeń

Ponad 130 elewacji zgłoszono już do konkursu Fasada Roku 2022. Z pewnością będzie ich na liście startowej znacznie więcej, bo minęliśmy dopiero półmetek, a listy uczestników pozostaną otwarte do końca września.

aktualizacja: 2022-07-20 04:41:18

Wciąż zatem jest czas, by dołączyć do stawki i wejść do gry o prestiżowy tytuł, 10 000 złotych oraz przepustkę do międzynarodowej sławy.

Konkurs Fasada Roku 2022 jest skierowany do architektów, inwestorów oraz wykonawców, którzy po 01.01.2021 wykańczali elewację kompletną technologią Baumit (system ocieplenia, system tynkowy z wykończeniem lub program produktów renowacyjnych) bądź zrobią to w okresie do 30.09.2022. Ta jednak musi być ukończona w 100%.

By zgłosić obiekt do konkursu, wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.baumit.com/fasadaroku.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Jak usunąć zielony nalot z elewacji?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!