Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019

Galeco znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw - Gazel Biznesu 2019. To nie pierwszy raz kiedy podkrakowski producent systemów rynnowych został dostrzeżony i doceniony.

aktualizacja: 2020-01-20 06:22:27

- Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, które zarazem potwierdza słuszność naszych decyzji w zakresie produktów, jak i organizacji biznesu, które przyczyniły się do zanotowania corocznych wzrostów przychodów na przestrzeni ostatnich trzech lat - mówi Anna Góral, Specjalista ds. Marketingu Galeco. Niewątpliwie wpływ na te wyniki miała wytężona praca pracowników, ich zaangażowanie, a także partnerskie relacje biznesowe z klientami.

Dziennik Puls Biznesu co roku od ponad 20 lat bada i analizuje wyniki firm, wskazując te najprężniej się rozwijające. Nagrody przyznawane przez periodyk należą dziś do jednych z najbardziej prestiżowych, a ich posiadanie to niewątpliwa oznaka sukcesu.

Gazele Biznesu to ogólnopolski ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To także swoisty znak rozpoznawczy przedsiębiorstw mogących pochwalić się dobrą kondycją finansową, właściwym zarządzaniem i wzorową reputacją.

Firma powiązana:
Galeco

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje