Promocja dachówek Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Promocja dachówek Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego

Dla każdego, kto stoi przed wyborem pokrycia dachowego, marka Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Oferta obowiązuje od 1 września do 30 listopada 2019 roku.

aktualizacja: 2019-09-02 11:31:30

W Wielkiej Promocji House of Braas, każdy znajdzie coś dla siebie. W głównych rolach występują zarówno dachówki ceramiczne, betonowe, jak i blachodachówki panelowe. Wśród nich wyróżniamy następujące modele: Classic Star, Tegalit Protegon, Rubin 13V, Topas 13V, Decra Elegance, Quadro.

Główni Bohaterowie House of Braas

Który model w Wielkiej Promocji House of Braas znajduje się na pierwszym planie? Wszystko zależy od gustu, projektu budynku i indywidualnych preferencji.

  • Classic Star jest dobrym wyborem dla miłośników klasycznego, ponadczasowego piękna. Jest to dachówka betonowa, która swoją popularność zawdzięcza kształtowi oraz unikatowym kolorom. Jej wyważony profil nadaje połaci swoistej filigranowości, dzięki czemu dach wygląda lekko a jednocześnie bardzo elegancko. Występuje w dwóch unikatowych kolorach – szary kryształ i mocca.

  • Tegalit Protegon to betonowa dachówka o oryginalnym i nieszablonowym kształcie, występująca w cztereh wersjach kolorystycznych, wykonana w jednej z nowocześniejszych technologii. Tegalit spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją indywidualność i oryginalność. Ujmuje swoją stylistyką, geometrią i nieszablonowością. Dachówki Tegalit sprawdzą się w nowym budownictwie, jak i doskonale komponują się również z wiekowymi, remontowanymi budynkami.

  • Rubin 13V to ceramiczna dachówka o ponadczasowej formie i wyważonym profilu, która wspaniale prezentuje się również na dachach o niewielkim kącie nachylenia. Klasyczna, regularna fala stanie się ozdobą każdego budynku. Rubin 13V nie tylko dobrze komponuje się z nowoczesną bryłą, ale jest również często wykorzystywana podczas renowacji zabytków. Dostępna w trzynastu wariantach kolorystycznych.

  • Topas 13V to dachówka odpowiadająca najbardziej wymagającym klientom. Stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych dachówek płaskich, jednak dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym wyważoną harmonię. Cechą charakterystyczną modelu Topas jest jego uniwersalność. Geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponują się w nowoczesne projekty lub odświeżą budynki o klasycznym charakterze.

  • Decra Elegance to elegancka i stylowa blachodachówka, która nawiązuje kształtem do pokryć tradycyjnych. Nadaje budynkowi indywidualnego charakteru, dzięki unikalnym kolorom oraz pełnej gamie akcesoriów. Jest lekka a jednocześnie wytrzymała i wyjątkowo odporna na ekstremalne warunki pogodowe.

  • Quadro zalicza się do grona nowoczesnych pokryć dachowych. Jest pierwszą na rynku blachodachówką panelową o płaskim profilu. Ten model, o minimalistycznej formie i starannym wykończeniu, łączy w sobie wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Wykonanie z solidnej blachy, daje doskonałą wytrzymałość pokrycia na potencjalne uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe.

Wielka Promocja House of Braas została przygotowana z myślą o potrzebach inwestorów o różnych gustach. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami: www.braas-promocja.pl

Firma powiązana:
Monier Braas

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny