CREATON DUO 180 Extra - membrana o podwyższonym standardzie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
CREATON DUO 180 Extra - membrana o podwyższonym standardzie

Membrana DUO 180 Extra marki CREATON o gramaturze 180 g/m2 to nowoczesna warstwa wstępnego krycia o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Została wykonana z 3-warstwowego polipropylenu o bardzo dobrych właściwościach dyfuzyjnych. Gwarantuje solidną ochronę konstrukcji dachowej przy zachowaniu doskonałej funkcjonalności.

aktualizacja: 2023-09-18 08:36:55

Membrana DUO 180 Extra przeznaczona jest do stosowania bezpośrednio na krokwiach lub na pełnym deskowaniu, na dachach o minimalnym kącie nachylenia połaci już od 14°. Stanowi doskonałą alternatywę dla membran CREATON z przedziału: ekonomiczna DUO 150 Extra - wzmocniona TRIO 210 Extra. DUO 180 Extra standardowo wyposażona jest w podwójne, zintegrowane paski klejące wykonane z wysokiej jakości butylu, które zwiększają szczelność pokrycia, precyzję i czas montażu.

Membrana wyróżnia się doskonałą wodoszczelnością i paroprzepuszczalnością, dzięki wskaźnikowi próby wysokości słupa wody na poziomie aż 400 cm i współczynnikiem Sd wynoszącym 0,2 m. DUO 180 Extra marki CREATON oferuje doskonały stosunek ceny do jakości.

DUO 180 Extra wraz z pozostałymi membranami CREATON tworzy gamę modeli wysokiej jakości rozwiązań zróżnicowanych pod względem parametrów. Umożliwiają one wybór nowoczesnej warstwy wstępnego krycia perfekcyjnie dopasowanej do każdego dachu, gwarantującej jego bezawaryjną eksploatację przez długie lata.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!