Nowy market Praktiker w Zabrzu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-03-12 11:33:24
Nowy market Praktiker w Zabrzu
Nowy market Praktiker został otwarty 5 marca na terenie Centrum Handlowego M1 przy ul. Plutonowego Szkubacza w Zabrzu.

Nowy market Praktiker w ZabrzuZ okazji otwarcia marketu przygotowano dla gości liczne atrakcje oraz promocje cenowe na wybrane produkty. Ponadto 2000 pierwszych klientów, którzy dokonali tego dnia zakupy na kwotę minimum 300 zł, otrzymało w prezencie aluminiową drabinę.

 

Śląsk ma strategiczne znaczenie dla sieci Praktiker w Polsce. Intensywny rozwój regionu oraz jego ogromny potencjał ekonomiczny, wpłynęły na decyzję o umiejscowieniu tutaj aż 5 z 21 naszych sklepów. Duża konkurencja i świadomi swych potrzeb klienci wymagają od nas szczególnej dbałości i starań.

Między innymi z tego względu nowo wybudowany Praktiker w Zabrzu jest obecnie jednym z najnowocześniejszych, w pełni klimatyzowanych marketów w Europie. Wysoka jakość oferty, a także obsługi ze strony doświadczonego zespołu pracowników niewątpliwie przyczynią się do sukcesu tej inwestycji – mówi Michael Trapp, Prezes Zarządu firmy Praktiker w Polsce.

 

Sklep został odbudowany po pożarze w grudniu 2008 roku. Obecnie jest to budynek wolno stojący, większy od swego poprzednika – jego powierzchnia użytkowa brutto wynosi ok. 10 131 m2. Do dyspozycji klientów oddany został parking z 256 miejscami postojowymi. Praktiker jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

W sklepie zatrudnione są 132 osoby. Trzon zespołu stanowią doświadczeni pracownicy z dawnego marketu, którzy przez okres odbudowy po pożarze zostali tymczasowo zatrudnieni w innych sklepach sieci Praktiker.

 

W markecie w Zabrzu można zakupić produkty do budowy, remontu i dekoracji domów, mieszkań oraz ogrodów. Około 40 000 produktów rozmieszczono w następujących 7 działach: techniczny, drewno, oświetlenie, , ogród, budowlany, dekoracyjny.

 

Obecny market w stosunku do swego poprzednika zajmuje większą powierzchnię. Ta dodatkowa przestrzeń umożliwia zaproponowanie klientom szerszego i ciekawiej wyeksponowanego asortymentu. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy realizować misję firmy, zgodnie z którą Prakitker ma przyczyniać się do podnoszenia komfortu życia przez inspirowanie zmian w domu i ogrodzie – mówi Zbigniew Macion, Dyrektor marketu w Zabrzu.

 

Niewątpliwym atutem nowego sklepu jest nowoczesny, przejrzysty system nawigacji, który ułatwi klientom poruszanie się po markecie. Każdy z działów oznakowany został innym kolorem, dobranym tak, aby budził podświadome skojarzenia z asortymentem.

Ponadto zastosowano nową topografię, której ikony są delikatniejsze i bardziej estetyczne. Dzięki temu klient bardzo szybko odnajdzie wybrany produkt, a robienie zakupów w nowym sklepie będzie przyjemnością.

 

Nowy market Praktiker w Zabrzu otwarty będzie codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
PRAKTIKER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny