Infokioski CREATON - nowy standard w zakresie wyboru i zakupu dachówek

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Infokioski CREATON - nowy standard w zakresie wyboru i zakupu dachówek

CREATON Polska zaprezentował nowoczesne, interaktywne ekspozytory, wyznaczające nowy standard w zakresie wyboru oraz zakupu dachówek ceramicznych i cementowych. W wybranych punktach oferujących produkty marki na terenie całego kraju mamy możliwość skorzystania z innowacyjnej w branży formy prezentacji produktów dachowych.

aktualizacja: 2022-09-21 09:15:25

Interaktywne ekspozytory umożliwiają nie tylko poznanie modeli dachówek CREATON, ale również skonfigurowanie dachu odpowiadającego naszym preferencjom. Jak to działa?

Wystarczy w punkcie sprzedaży zeskanować smartfonem umieszczony na dachówkach kod QR, a następnie sczytać go w infokiosku CREATON. Na jego ekranie pojawi się model dachówki wykonany w technologii 3D, który będziemy mogli dokładnie obejrzeć (obracając go o 360°), poznać jego najważniejsze cechy i obejrzeć realizacje. Przy pomocy praktycznego konfiguratora wybrany wariant dachówki możemy zwizualizować w formie dachu uzupełnionego o różne akcesoria, takie jak: gąsiory, dachówki boczne i boczne połówkowe. Stworzymy trójwymiarową wizualizację przyszłego domu, dobierając do naszego pokrycia dachowego pasujący kolor elewacji oraz stolarki.

Efekty pracy można wysłać w formie linku do modelu 3D na podany adres e-mail.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!