Są rzeczy, które muszą być niewidoczne

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Są rzeczy, które muszą być niewidoczne

Modułowe dachówki blaszane IZI Look oraz ZET Look marki BP2.eu pozbawione widocznych elementów mocujących.

aktualizacja: 2021-09-20 10:00:03

Estetyka dachu ma dla nas szczególne znaczenie. Można porównywać pokrycia dachowe obiektywnie, odnosząc się do różnych parametrów. Najczęściej dotyczy to liczb - bierze się pod uwagę grubości powłok, wytrzymałość na zarysowania, gwarantowany czas odporności na wpływ warunków atmosferycznych czy choćby ceny. Jednak w BP2 dążymy do perfekcji, dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy także do tematów, które podlegają subiektywnym ocenom. Dotyczy to przede wszystkim estetyki końcowego wyglądu dachu.

Blachodachówka modułowa ZET
Blachodachówka modułowa IZI

Dachy tworzy się na dziesiątki lat. Wymiany okien czy zmiany na elewacjach są często mało kłopotliwe, można ich dokonywać w ramach drobnych modernizacji. Jednak remont pokrycia dachowego to już wyzwanie, na które pozwalamy sobie zazwyczaj gdy jesteśmy do tego zmuszeni. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na wygląd pokrycia, wybierać rozwiązania, które będą cieszyć nasze oczy przez wiele lat.

Modułowe dachówki blaszane IZI

Dla estetów bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem jest MODULAR SERIES BP2. To linia najnowocześniejszych modułowych pokryć dachowych, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne i perfekcyjnie dopracowanych pod kątem estetyki. Dachówki produkowane są w formie dwumodułowych arkuszy. To niezwykle efektywne rozwiązanie, cenione za optymalizację kosztów pracy i redukowanie ilości odpadów do niezbędnego minimum. Bardzo ważną cechą jest ich wyjątkowy design.

Poznaj specyfikację techniczną blachodachówek IZI Look oraz ZET Look

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, stworzyliśmy nowatorskie, jedyne na rynku wersje całkowicie pozbawione widocznych wkrętów, pod nazwami IZI Look i ZET Look. Powierzchnia dachu jest dzięki temu zupełnie gładka, gwarantując wręcz spektakularny efekt końcowy, nie zakłócony przez żaden element mocujący ani otwór montażowy.

Modułowe dachówki blaszane ZET

Ale to nie jedyne cechy, które pozwalają na wysoką ocenę estetyki produktów MODULAR SERIES. Wysokie przetłoczenie typu "Z" to chronione prawnie rozwiązanie powodujące powstawanie głębokich cieni pomiędzy modułami, dzięki którym pokrycie w każdych warunkach oświetleniowych prezentuje jedyną w swoim rodzaju, dynamiczną formę.

Przetłoczenie typu "Z" zabezpiecza również krawędzie cięte przed korozją oraz maskuje poziome łączenia poszczególnych modułów. Dodatkowo powtarzalność koloru i struktury, które zawarte są w karcie gwarancyjnej, finalnie pozycjonują blachodachówki IZI Look i ZET Look jako rozwiązania dla osób, dla których wysokie parametry techniczne pokrycia to za mało, doceniają także wyjątkową estetykę dachu.


BLACHPROFIL 2 Sp. z o. o.
ul. Nadwiślańska 11/139 30-527 Kraków
Zakłady produkcyjne: Production plants:
Grojec, ul. Grojecka 39 32-566 Alwernia k/Krakowa
ul. Budowlanych 10 41-303 Dabrowa Górnicza
bp2.eu 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje