Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Hewalex Technika solarna, pompy ciepła, fotowoltaika, podgrzewacze i wymienniki ciepła, klimakonwektory
www.hewalex.pl
Hewalex Technika solarna, pompy ciepła, fotowoltaika, podgrzewacze i wymienniki ciepła, klimakonwektory
Dane kontaktowe:
32 214 17 10, infolinia 801 000 810
Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Specjalna promocja na pompy ciepła PCCO MONO!

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za ogrzewanie, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Hewalex, czołowy producent systemów grzewczych, ogłosił obniżkę cen na swoje pompy ciepła PCCO MONO. To doskonała okazja, aby zainwestować w ekologiczne źródło ciepła i zaoszczędzić nawet 2 000 zł!

Specjalna promocja na pompy ciepła PCCO MONO!

1 października 2023 r., Hewalex wprowadził nowe, niższe ceny katalogowe na wszystkie produkty z kategorii pompy ciepła PCCO. Co więcej, rozpoczęła się specjalna promocja na pompy ciepła PCCO MONO i zbiorniki. Nowe ceny znajdziesz w cenniku, a o szczegóły zapytaj swojego Instalatora.

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła PCCO MONO? Jest to hermetyczne, wygodne w montażu i serwisie rozwiązanie. Jednostki są połączone obiegiem z wodą grzewczą chronionym przez innowacyjny Moduł Zabezpieczający PZ HX. Kupując pompę ciepła do nowego domu lub modernizowanego budynku, możesz skorzystać z dotacji, m. in. z programu Czyste Powietrze.

Ponadto, Hewalex oferuje również pompy ciepła powietrze-woda typu SPLIT. To standardowa konstrukcja złożona z dwóch jednostek połączonych obiegiem chłodniczym, która pozwala na stosunkowo dużą swobodę wyboru miejsca zabudowy jednostki zewnętrznej.

Nie przegap tej okazji! Przejdź na ekologiczne źródło ciepła, obniż swoje rachunki i zainwestuj w przyszłość naszej planety. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej specjalnej promocji na pompy ciepła PCCO MONO.

źródło i zdjęcia: Hewalex