PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Rusza nowa promocja „bluSAFETY - Bezpieczne okno od Abakus”

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2023-03-09

Bazujące na sprawdzonych systemach okiennych bluENERGY i bluSYNEGO, okna bluSAFETY to nowa propozycja produktowa od Abakus Okna. Wyposażone są w szereg rozwiązań i innowacji zabezpieczających przed włamaniem i nieprzewidzianymi zdarzeniami. Dodatkowo, teraz w ramach akcji promocyjnej, okna bluSAFETY dostępne są w cenie standardowej stolarki.

Okna bluSAFETY zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie domu i jego mieszkańców. Dzięki innowacjom w budowie i zastosowaniu szeregu dodatkowych rozwiązań, znacząco utrudniają włamywaczom uszkodzenie i sforsowanie stolarki. Co dokładnie oferują?

9 najważniejszych wyróżników systemu bluSAFETY

 1. Okna bluSAFETY wyposażone są w kontaktrony, czyli specjalne magnetyczne czujniki, które są w stanie wyczuć najmniejsze otwarcie skrzydła, a nawet przekręcenie klamki. Można je podpiąć pod dowolny system alarmowy zastosowany w domu. W zależności od rodzaju zastosowanego systemu, właściciele zostaną szybko ostrzeżeni, albo – na przykład podczas nieobecności – powiadomieni o próbie włamania. Z kolei włamywacz prawdopodobnie ucieknie spłoszony syreną alarmu
 2. Bezpieczna szyba antywłamaniowa P2 nawet jeżeli pęknie w wyniku silnego uderzenia, nie rozpadnie się. Pakiety szybowe P2 zbudowane są z dwóch szyb typu float o grubości 4 mm. Pomiędzy nimi umieszczane są dwie warstwy specjalnej folii, które naklejone na szkło praktycznie uniemożliwiają ich  rozbicie.
 3. Pakiety szybowe w oknach bluSAFETY wklejane są ręcznie. Dzięki temu znacznie trudniej je wypchnąć ze skrzydła okna.
 4. Super wytrzymałe okucia rozwierno-uchylne Roto NX o zwiększonej nośności zawiasu 130 kg są w stanie udźwignąć nawet bardzo duże i ciężkie skrzydła.
 5. Klamka RotoLine Secustik, dzięki specjalnej innowacji w budowie, zabezpiecza przed ryzykiem przekręcenia jej z zewnątrz. A to jeden z najczęstszych sposobów stosowanych przez włamywaczy na sforsowanie okna.
 6. Walory klamki RotoLine Secustik podnosi dodatkowa innowacja Abakus – specjalna blacha antyprzewierceniowa do zasuwnicy z ultra twardej stali. Montuje się ją w skrzydle okna pod trzpieniem klamki.
 7. Dwa zaczepy antywyważeniowe w Abakus montowane są w standardzie w każdym skrzydle. To podstawowy i bardzo skuteczny element systemu ryglowania stolarki okiennej, którego nie mogło zabraknąć w oknach bluSAFETY.
 8. Stosowana przez Abakus, gruba na 2 mm stal w profilach PVC zwiększa ich sztywność i stabilność. Dzięki temu okna są bardziej wytrzymałe na porywisty wiatr i ulewny deszcz.
 9. Okna bluSAFETY produkowane są na bazie bestsellerowych systemów okiennych bluENERGY o szer. 82 mm i bluSYNEGO o szer. 80 mm. Zachowują one wszystkie walory izolacji termicznej i akustycznej tych systemów.
9 najważniejszych wyróżników systemu okien bluSAFETY. fot. ABAKUS OKNA
9 najważniejszych wyróżników systemu okien bluSAFETY. fot. ABAKUS OKNA

Szczegóły nowej promocji „Bezpieczne okno od Abakus”

Aby skorzystać z promocji Abakus i otrzymać okno rozwierno-uchylne bluSAFETY w cenie standardowej stolarki należy:

 • złożyć zamówienie na co najmniej 5 okien.

Przy czym:

 • w ramach jednego zamówienia, promocyjną ceną objęte jest jedno okno rozwierno-uchylne okno bluSAFETY na każde 5 zamówionych,
 • pozostałe okna z zamówienia muszą być wyposażone w dodatkowe, wyżej wymienione elementy i innowacje podwyższające ich bezpieczeństwo. Wówczas elementy te są dostępne w regularnej cenie.

Liczba okien dostępnych w ramach akcji promocyjnej jest ograniczona.

źródło i zdjęcie: ABAKUS PORZECKI S.K.A. (dawniej Abakus Okna S.A.)

Pozostałe promocje