PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Grzejniki wodne

BLACK WEEK w Viessmann - oczyszczacz powietrza HL-OP-15 w promocji -10%

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-11-21

Z okazji Black Week oczyszczacz KL-OP-15 tańszy o 10%! Nie zwlekaj, już teraz wejdź do sklepu Viessmann.

Wyposażony w lampę UV, która skutecznie usuwa z powietrza alergeny, bakterie i wirusy. Eleganckie i efektywne rozwiązanie dla poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu. Proste w obsłudze urządzenie, po dotknięciu jednego przycisku, uruchamia wielostopniowy system filtracji.

Odetchnij pełną piersią dzięki oczyszczaczowi powietrza HL-OP-15

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu do 40 m2. Wśród licznych zalet produktu wymienić można 6-stopniowy system filtracji, który dzięki zastosowaniu filtra fotokatalitycznego pozwala na skuteczne wyeliminowanie nie tylko kurzu i alergenów, ale również dymu oraz nieprzyjemnych zapachów.

Obsługa oczyszczacza

Model ten posiada także funkcję AUTO oraz SILENT, która redukuje prędkość wentylatora zapewniając tym samym cichszą pracę urządzenia. Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w inteligentny system czujników, które informują o poziomie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu oraz o tym kiedy należy wymienić filtry.

Czujnik jakości powietrza

Stwórz w domu atmosferę podobną do środowiska naturalnego

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości.

Zanieczyszczenia i smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy we własnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish urządzenia oczyszczają powietrze aż w 99,98%.

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 to eleganckie i efektywne rozwiązanie dla poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu.
Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 to eleganckie i efektywne rozwiązanie dla poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu.

Technologia OxyFrisch+

System 6-stopniowej filtracji powietrza w połączeniu z dodatkowym filtrem fotokatalitycznym zapewnia usunięcie lotnych związków organicznych.

4 filtry:

  • Filtr wstępny - pierwszy etap procesu oczyszczania powietrza z kurzu, alergenów, włosów i sierści.
  • Filtr HEPA (H13) - zasadnicza filtracja z kurzu, pyłków, alergenów, zarodników pleśni, dymu.
  • Filtr z węglem aktywnym - eliminacja formaldehydu, benzenu, szkodliwych gazów oraz wszelkich niepożądanych zapachów.
  • Filtr fotokatalityczny z dwutlenkiem tytanu (TiO₂) - fotokataliza rozkłada różnego rodzaju zabrudzenia organiczne, lotne związki organiczne (LZO) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.
Funkcje filtrów oczyszczacza

Lampa UV - biologiczne oczyszczanie powietrza, eliminacja wirusów, bakterii, mikroorganizmów.

Jonizator - generuje jony ujemne, reguluje bilans jonów w powietrzu, co korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka i stwarza atmosferę podobną do tej występującej w środowisku naturalnym np. w lesie lub nad morzem.

źródło i zdjęcia: Viessmann

Pozostałe promocje