PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Jakie narzędzia akumulatorowe sprawdzą się najlepiej w pracach ogrodowych?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut

Jak zadbać o swój ogród przez cały rok? Przede wszystkim stylowo. Bez hałasu, bez plączącego się pod nogami kabla, bez kłopotu, ale za to z klasą. Te nowe, bateryjne propozycje niemieckiego producenta pozwolą Ci okiełznać przyrodę i cieszyć się zawsze pięknym widokiem. Widokiem na zieleń jak spod igły.

Platforma bateryjna Kärcher - dwa rodzaje akumulatorów

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn w tym całej gamy urządzeń ogrodowych i innych w tym ciśnieniowych i odkurzaczy. Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional.

Wydajne ogniwa litowo-jonowe oraz system elektronicznej kontroli sprawiają, że baterie Kärcher są wyjątkowo wytrzymałe. Brak denerwujących kabli sprawia, że urządzenia akumulatorowe zapewniają maksymalną swobodę ruchu i są natychmiast gotowe do pracy.

Kärcher Real Time

Dzięki innowacyjnej technologii Kärcher Real Time, poziom naładowania baterii można sprawdzić w mgnieniu oka: zintegrowany ekran LCD wyświetla pozostały czas pracy w minutach na aktualnie używanej baterii. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą i możesz planować pracę bardzo precyzyjnie. Ładowarka baterii wyświetla pozostały czas ładowania baterii – z dokładnością co do minuty.

Odkurzacz do liści BLV

Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych.

Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, a dodatkowo urządzenia te potrafią także rozdrobnić je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach z baterią 18 lub 36 V.

Odkurzacz do liści Kärcher BLV

Nożyce do trawy i krzewów GSH

Przycinanie trawy przy krawędziach często nie jest naszym priorytetem podczas prac ogrodowych. A szkoda. Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach, i to właśnie perfekcyjne wykończenie i detale nadają naszemu zielonemu zaciszu wyjątkowy sznyt.

Nożyce do trawy i krzewów Kärcher GSH

Dotyczy to też precyzyjnego cięcia krzewów. Dlaczego nie zabawić się w rzeźbiarza i nie wyczarować w swym ogrodzie pięknych kształtów? Zasilane bateryjnie nożyce do trawy i krzewów GSH 18-20 (18 V) Kärcher przydadzą się każdemu ogrodniczemu perfekcjoniście, a także wszystkim tym, którzy do tego miana aspirują.

Kosiarka LMO

Zadbany trawnik to najlepsza ozdoba naszej posesji. By był zawsze jak spod igły niezbędne jest przede wszystkim regularne koszenie. I tu często zaczynają się schody. Kosiarki zazwyczaj albo posiadają kabel zasilający, na który musimy nieustannie uważać pracując, albo też są bardzo głośne.

Bywa i tak, że obie te „zalety” idą w parze. Ale na szczęście pojawiły się alternatywne rozwiązania w postaci czterech modeli akumulatorowych kosiarek Kärcher. LMO 36 polecana do większych trawników jest mocna i niezawodna a także dokładna.

Podkaszarka LTR

Wszyscy chcemy by nasz zielony dywan pięknie się prezentował i zachwycał zarówno naszych gości jak i spostrzegawczych sąsiadów. By tak było konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Jednak gra zdecydowanie jest warta świeczki, gdyż korzystając z odpowiednich narzędzi bez trudu wyczarujesz przed domem piękną murawę.

Podkaszarka Kärcher LTR

Godna polecenia jest bez wątpienia podkaszarka akumulatorowa LTR od cenionej za jakość i niezawodność marki Kärcher. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach. Pierwszy zasilany jest baterią 18 V, a drugi -mocniejszą o napięciu 36 V.

Odkurzacz WD 3 Battery

Sprzątanie wokół domu, czy czyszczenie auta po wakacyjnych wojażach to zawsze był problem. Bo przedłużacz, jeden, drugi i kolejny, bo kabel plączący się pod nogami i tym podobne „atrakcje”. Ale koniec z tym. Z nowym odkurzaczem Kärcher WD 3 Battery uporasz się z porządkami gdziekolwiek jesteś i odległość od gniazdka już nigdy nie będzie przeszkodą.

Odkurzacz Kärcher WD 3 Battery

Odkurzacz bateryjny sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego lecz także w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i wyjątkowo korzystna cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu umożliwia usuwanie liści w jedno miejsce, gdy nie chcemy zbierać ich do zbiornika odkurzacza.

Myjka ciśnieniowa KHB

KHB to innowacyjne, bezprzewodowe, ręczne urządzenia ciśnieniowe zasilane 18 V baterią litowo-jonową. Wyróżnia się natychmiastową gotowością do pracy, poręcznością i wyjątkowo kompaktowymi wymiarami. W krótkim czasie i bez wysiłku pozwoli Ci umyć rower, taras, meble ogrodowe inne nieduże obiekty wokół domu. Dzięki funkcji zasysania wody jest niezależna od sieci wodociągowej i może pracować w terenie. Wyglądem przypomina nieco wiertarkę. Jego przemyślany design doceniło jury najbardziej prestiżowej nagrody wzorniczej świata - IF Design.

źródło i zdjęcia: Kärcher